Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok,...

Autó vásárlás előtt állok, úgyhogy segítséget jöttem kérni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3-4 millió ft között keresek élményautót, amit a mindennapokra is egyaránt lehet használni és hárman is kényelmesen el lehet férni, tehát a cabrio-k meg kétszemélyes autók nem érdekelnek. Fontos még, hogy megbízható legyen. Gondolkodtam már e46-okon, ezek közül a hathengeres benzineseken mert ezekről elég sok jót hallottam, talán egy 325i célszerű lenne. Tetszenek még a 8. generációs Civic-ek is, főleg a type-R. Ezeket is eléggé dícsérik. Ami még szintén nagyon tetszik az egy első generációs a5 audi 3.2-es motorral, vagy talán a 3.0tdi de én inkább benzin párti vagyok, a tfsi-kről meg elég sok rosszat hallok. Bárkinek vélemény ezekkel kapcsolatban? De más ajánlatokat is szívesen várok. :D Köszi előre is.

2021. szept. 20. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lexus GS 450h
2021. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Mégis milyen élményt vársz ezektől? 🤔


Van a napi közlekedős auto, ami neked kell, és van a hétvégi pályázós, ami meg az élmény autó.


A kettőt egyben ritkán kapod meg, de pl egy gt86, vagy egy focus rs lehet ilyen.

Persze ezek inkább 8-10misit kérnek a penztarcadbol.

2021. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Neked kell 1 mx5 és 1 Octavia :)
2021. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 D. Brasco ***** válasza:
67%

"De más ajánlatokat is szívesen várok. "


Én azt ajanlom fejezd be ezt a komolytalankodást...elég furcsa egy ízlésed lehet,hogy neked egy 25i E46 is jó,de ha úgy van egy civic type r is megfelel.....kb az autos univerzum 2 legtavolabbi pontja ez....

2021. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És mitől ég és föld a két autó, ha szabad kérdezni?
2021. szept. 20. 21:46
 6/17 A kérdező kommentje:
És nyílván, ha valakinek tetszik egy 325i és egy civic type R is akkor az komolytalan. Elnézést kérek.
2021. szept. 20. 21:51
 7/17 D. Brasco ***** válasza:
78%

"És mitől ég és föld a két autó, ha szabad kérdezni?"


Ha ezt most neked tényleg el kell magyarázni,akkor valoban nincs is miről beszélni.....

2021. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Ellehetne magyarázni, de neked fingod sincs az autókhoz.

Csak most egy kis pénzhez jutottál és azt hiszed hogy ....

Milyen élményt vársz, amikor egy egyszerű autóval is jönnek a csekkek a gyorshajtásért.??

Nekem van egy egyszerű autóm és ezzel tényleg élmény menni.

Például minden jó és tökéletes rajta.

2021. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De igen, el kell magyarázni. Úgyhogy légy oly szíves. Egy szóval sem mondtam, hogy értek az autókhoz, de nem is értem, hogy ezzel mi a probléma. Aki nem ért hozzájuk az nem érdeklődhet vagy mi a f*szom? :D Az utolsó kommentben pedig semmi logikát nem látok, szóval ahhoz semmi hozzáfűznivalóm nincs.
2021. szept. 21. 14:33
 10/17 A kérdező kommentje:
És egyébként nem egy ismerősöm/barátom van, akinek volt már Civic-je és e46 is és mindkét autót nagyon szerette, ráadásul autószerelő. Majd felhívom, hogy közöljem vele, hogy fingja sincs az autókhoz és elég fura az ízlése.
2021. szept. 21. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!