Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni! Autó vásárlás előtt állok és érdekelne ki mit ajánlana miért azt és ki miről beszélne le. Nem új autóra gondolok és nem is olyanra amire a gatyam elfizetem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Audit nézegettem abból is az a4eseket! Valakinek valami tapasztalat melyik motor illetve évjárat megbízható? Köszönöm előre is

2018. dec. 29. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikori évjárat? 2002 körüli? Akkor 1.6 benzin, csak mert abból nagyobb a valószínűsége, hogy még nem hajtották szét. Kicsit idősebb korú illetők használták, az erősebbeket mindig a fiatalok, és biztos vannak köztük herélt katalizátorosok, kicsit módosított gépezetek. Nem egy erő gyár, de A-ból B-be elvisz és fenntartható.
2018. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2005 körüli suzuki swiftet esetleg ignist ajánlanék. 800E körül mennek, olcsó fenntarthatóság, tökéletes megbízhatóság. Ráadásúl ha úgy van azért menni is tudnak rendesen. A láncos vezérmű miatt, a szíjat se kell cseélni 3-4 évente.
2018. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek Suzuki. Vagy kis toyoták, a használt prémium autókat csak a kivagyiak vásárolnak szerintem.
2018. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rövid távokra munkába járni benzines
2018. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából egy héten átlag kb 100km amit megyek hol több hol kevesebb... Nem szeretnék Suzukit meg hasonló kis női autót... Elhiszem hogy az olcsó meg könnyű fennttartani de nem érzem magam biztonságba benn... 10 éve van egy Fabiank csak kicsi méretre is meg hát a 3 hengeres 1.2 nem lett a legjobb motorjuk! 1.8 szìvó esetleg turbó amit néztem..
2018. dec. 30. 14:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy egy 1.6os motor elég lenne egy A4 megfelelő mozgatásához nagy kaszni meg nem is túl könnyű...
2018. dec. 30. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
ebből 1.8T a legjobb motor. Vagy a 2.0 benzin. De Te Audit akarsz, A4-et. Akkor minek kérdezed, ki mit ajánl? Nem írtad, milyen korú, mennyi pénzért, stb. Így biztosan nem kapsz jó segítséget. ( Suzuki női autó, ne röhögtess)
2018. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nahhh neee... Suzuki swift, Toyota yaris, Peugeot 206,Matiz,corsa...soroljam?akkor inkább a bicikli.. Igen Audit szeretnék de gondoltam valaki lehet tud hasonlót mondani ami nekem nem jutott eszembe!nem kötekedni szeretnék csak segítséget! Amúgy elég sok autót csináltam az évek alatt ezért van egy két olyan amiről nem biztos hogy meg tudnak győzni hogy jó..de mindent meghallgatok hátha... 28/L
2018. dec. 31. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:

A Suzuki ciki neked, a Fabia meg nem? Hat szerintem cikibb egy Fabia mint egy Swift :D


De majd amikor az olajcsere az Audiba nem 5.000 lesz mint a Suzukiba akkor jussak majd eszedbe pls :)

2019. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok autót csináltál? Szerelő vagy?

Továbbra sem világos, ha Audit akarsz, akkor miért nem veszel ? Se összeg, se semmi...így milyen tippekre vársz? De mondok én, ha ez segít: Seat Exeo, Skoda Octavia, Honda Civic, VW Golf. Jó állapotút keress, amire nem fizeted rá a gatyád! :-) Motor: 2.0 CRDI évjárat 2009-től a VW csoportnál, kézi váltóval. Hondánál 2.2 dízel, vagy 1.8 benzin. Évjárat mondjuk 2008tól. Segített?

2019. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!