Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell utálkozni egy...

Miért kell utálkozni egy másik márkájú vagy más gyártmányú autó iránt?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki egy adott márkát szeret miért kell utálni bizonyos márkákat, vagy, ha egy adott nemzet autóit szereti egy illető miért kell utálni köpkódni a többit? Néhány ember olyan véresen komolyan veszi mint, ha ő lenne egy adott márka fejlesztőmérnöke, de ugyan ezt lehetne kérdezni a dízel és benzin közötti vitában is, autós közösségekben mást sem hallani, hogy veszekednek ilyeneken, szidják egymás anyját, de elég megnézni bármilyen autós posztot is, személyes tapasztalatból is mondom, én is mindig megkapom, hogy szar japán, meg rizsrakéta, meg fűnyíró stb stb.

2021. szept. 20. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

#5, pontosan...


Én éltem már pár nyugatabbi országban, ahol velünk ellentétben az embereknek még van is pénze komolyabb új autókat venni - mégsem ebben mérik az embert. Nem azért vesz A6-ot hogy a szomszéd lássa mennyire jól megy, nem azért vesz Porschét hogy utána minden fórumra kiposztolgassa hogy neki aztán mennyire jól megy, és főleg nem az a szórakozása a Hondásnak, hogy a BMW-t fikázza és fordítva.


A leginkább az a rákkeltő, hogy mindenki úgy köpködi-fikázza a neki nem tetsző márkát vagy típust, mintha legalábbis megölte volna egy közeli hozzátartozóját, viszont ha megkérdezed hogy miért haragszik a típusra ennyire, akkor a "mert egy fos" típusú érveken túl nem tud mit hozzátenni - mert látod, hogy az ember nem ért hozzá egyáltalán. Csak mondja, mondja, mer' ő hallotta XY-tól aki szintén szart se ért hozzá, vagy mert vett XY típusból egy lerúgott szart párszáz ezer forintért, nem költött a szervizre mert minek az, aztán most hirdeti hogy az az autó mennyire szar, pedig a hozzáállása a szar, nem az autó.


Itthon ez megy, de nem csak autók terén. Mindenki rohadtul frusztrált, feszült, boldogtalan az életével, és ezt vezeti le. Vezetni is ezért maga a borzalom itthon, nem indulsz el abban a tizedmásodpercben amikor zöldre vált a lámpa - már dudál mögötted valaki, nem mész a sebességhatárnál gyorsabban - már mutogat az ember miközben megelőz... mindenki pattanásig van feszülve, és hiába próbálsz te nem befeszülni, ettől te is be fogsz. Szomorú.

2021. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Bár ami szerintem még tanulságosabb: éltem már jóval keletebbi országban is. Indonézia, Malajzia. Itt van olyan szegénység (főleg Indonéziában), amit mi nem is ismerünk. Az emberek mégis alapjáraton mosolyognak. Érdekes. (#11 voltam)
2021. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem azokat, akik az autójuk miatt fikáznak másokat. Meg a BMW-seket...
2021. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!