Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolási engedély kiváltása?

Parkolási engedély kiváltása?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Budapestre, bejelentkeztem az albèrletbe. Viszont csak tartózkodási helynek van megadva, az állandó lakcím maradt a szüleimè, ahová eddig is be voltam jelentkezve. De így meg nem adják meg a parkolási engedélyt, csak ha az állandó lakcím is az albérlet lenne. Hol tudnék parkolni a kocsimmal, hogy ne büntessenek meg?
2021. szept. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten belul kb. egymillio helyen. Keruletfuggo, hogy hol vannak a fizetos zonak, van roluk terkep is az adott onkori honlapjan. Mivel azt nem emlitetted meg hogy Rakoskereszturra vagy az Erzsebetvarosba koltoztel-e, nehez segiteni...
2021. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, VII. kerület
2021. szept. 22. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen éves engedélyekhez állandó lakcím kell. Bérlőként nem tufdz ilyet igényelni.


"Hol tudnék parkolni a kocsimmal, hogy ne büntessenek meg?"


Ahol nem tilos, vagy ahol fizetsz érte.

2021. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Városligeti fasor terézvárosi oldala ingyenes, de általában nincs hely. Az Andrássy út az Oktogontól kifelé szintén ingyenes, de ott is esélytelen általában helyet kapni. Erzsébetvárosban nem tudok ingyenes helyről.
2021. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenhol fizetos. Vagy szerzel allando lakcimet, vagy keresel fizetos, haviberletes parkolot, mas megoldas nincs.

2021. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!