Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 bk2 2006 1.4 85-LE...

Mazda 3 bk2 2006 1.4 85-LE , szerintetek mivel tudnak egy kisseb LE-növelni? Vagy mit érdemes lenne csinálnom a nagyobb teljesítmény érdekében?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Például eladod és veszel egy erősebb autót.

Bármi egyéb sokkal többe kerül mint amennyit segít.

2021. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nm szeretnè el adni , inkab költenek rá :)
2021. szept. 23. 12:10
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
66%

Jelentős érezhető pluszt nem nagyon fogsz tudni hozzáadni olyan módon, ami benn marad a legalitás kereteiben és az élettartamot sem rontja. Gondolom némi szoftvermókolással az emisszió és élettartam rontása nélkül oda lehet tologatni a 100 lóerőhöz.

Kipuff, légszűrő buzerálása már túlmegy az egészséges (legális vagy élettartam-kímélő) határon.


Rákölteni hatjegyű pénzt arra, hogy kicsit erősebbnek érezd, de maga után vonja a műszaki buktát, útközbeni ellenőrzéses büntetéseket, plusz a tönkrevágást nem hiszem, hogy megérné.


Arra meg kiadni 60-80 ezret, hogy kis ECU-tuninggal egy másodpercet javuljon a 0-100, hát nem tudom.

2021. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ez ennyit tud, kész. Ha erősebb kell, vegyél erősebbet. Léteznek 120 és 160 lóerős Mazda 3-ak is, sőt, a legújabb 180 lóerős. Tudom ajánlani.
2021. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
katalizátor kivág
2021. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!