Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford transit mk8 2015. 125le...

Ford transit mk8 2015. 125le 2.2 rwd duplakerekes 160.000 km. Ball-jobb kerékagy-kerékcsapágy Cserére ford márkaszervíz 350.000 ft-ott mondott anyaggal-munkadíjjal együtt.Reális ár ez ezért a mutatványért?

Figyelt kérdés

Akárhol néztem unix-bárdi-kovács autó-autoscout stb nem találtam ezt az alkatrész sehol utángyártottba.


Csak az 5 lyukú kerékcsavarost é szimpla kerekűtt.


2021. szept. 24. 01:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ilettve létezhett hogy úgymond csak 160.000 km bír ki a gyári kerékagy-csapágy?
2021. szept. 24. 01:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Reális, szopás a cseréje és ahogy mondod beszerezni sem egyszerű. Az hogy mennyit bír meg használat függő. Például építkezéseken hamar tönkremegy, mert állandóan túl van terhelve, egyenetlen földutakon járnak vele, eszi a por, stb.
2021. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerékagyat is cserélni kell kompletten?

Akkor lehet ennyi az ára.

2021. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről eszembejut a jelenlegi autóm, aminek megvan a szervízfüzete, 40 ezer km-ként cseréltek első kerékcsapágyat a női tulajnak....

De nézegettem anno a postán a transporterek szervízkönyveit, még 700 ezer km-ig se cseréltek kerékcsapágyat.

160-nál többet kéne bírnia...

Amúgy lehet egyben a csapágy a jeladókkal, meg a kerékaggyal.

Ha nem búg felemelve forgatásra a kerék, akkor a csapágy jó.

Amikor az okosok a totalcaron megmozgatnak egy kereket, és mondja hogy lóg, akkor fogom mindig a fejem.

Kézi állítású régi, hátsó kerékcsapágyánál az volt a jó előfeszítés a meneten, amikor a kereket alul felül megfogva, megmozgatva érezhetően koppan. Ha ezt nem csinálja, már szorult, és hamar berágódik.

2021. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!