Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok max...

Milyen autót ajánlanátok max 500. 000-ért? Első kocsi lenne,18 éves vagyok. Ami ilyen sportos, és jólnézki, és van ereje is =).

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:22
 1/8 anonim válasza:

gyűjts még egy kis pénzt:)


Honda Acord..asszem honda,nyitható a teteje;)

2010. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. én civic-et nézegettem
2010. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Hondát ajánlanék azok megbizható verdák,de egy kicsit még kuporgass az 500 e mellé,nehogy befürödj egy olcsóbb autónak kinéző tárggyal;)
2010. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

BMW-t E34 vagy E36. Nem drágák, és jól mennek, olcsó az alkatrész, könnyű szerelni, még nincsenek tele elektromos vezérléssel ami elromolhat. Alapfelszereltség az ABS, légzsák, el. ablak stb, nagyon kényelmes, biztonságos, jól vezethető.

Ha egyszer ilyet vettél, mindig BMW-t akarsz majd. Arra figyelj, hogy csak akkor vedd meg ha elsőre beleszeretsz. Lelke van és hajlamos szemétkedni veled ha nem "szeret" :)

2010. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs sok vezetett km-ed akkor felesleges drága autóba ülni. Az emberek nagy része 9 hónap alatt össze töri.

Ha nyáron tanultál vezetni akkor télen szinte tuti!

Én a helyedbe vennék 70-80 körül egy Lada-t vagy Skodát 1-2 év műszakival, átírás nélkül. Amíg megy addig lehet gyepálni, ha megunta magát akkor pedig ott kell hagyni az útszélén.


De ha minden képen drága kocsi kell akkor:

BMW 318 / 520 / 525 nyerő ha van pénzed tankolni és javítani. Cserébe megy mint a disznó.


Honda Civic se hülyeség, jó pörgős, strapa bíró motorja van.


Opel Calibra / Tigra lehet még befutó. Megyen, alacsony, sportos.


Én is kocsi vásárlás előtt állok és ami számomra bejövős az a Honda Civic 3.gen vagy Fiat Tipo 1,7 TurboDiesel.


Hondához még nem volt szerencsém, a Tiporól meg annyit hogy kívül kicsi, belül még is kényelmesen elfér az ember. A motorja iszonyatosan erős:

nagyon jól gyorsul.

a legmeredekebb lejtőre is felvisz.

2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beatrix17 ***** válasza:
E34!!
2010. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honda Civic. (4 / 5gen)
2010. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből már lehet venni egy jó állapotú E30-as BMW-t is!

Pénztárcától függően:

316i és 318i ha nincs sok zséd.

320i ha egy kicsid több zséd van

325i ha van zséd dögivel.

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!