Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen komolyabb női autót...

Milyen komolyabb női autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Komolynak értem azt, hogy nem pink színű Smart-ot meg hasonlóakat ajánlotok, hanem komoly női autót. Én Mercedes E320-ra gondolok ezüst színben, de kíváncsi vagyok, hátha ti ajánlotok jobbat.
2011. okt. 18. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az autóknak nincs neme, max nőiesnek meg férfiasnak tartott autók vannak.

Ha komolyabbat akarsz, akkor az általában nem női... Szerintem.

2011. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Opel tigra

Ford focus

BMW x1 es crossover

Szerintem ezek mind női autók inkább ..

2011. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A francia autók fele meg simán női..

pl pegaeot 206.. A citroenn meg 90% csak női kocsikat gyárt..

2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Francia autót soha nem vennék, bár van pár Citroen, ami tetszik, de akkor sem. Én a német autókra esküszöm. BMW X1 jól hangzik.
2011. okt. 18. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:

A merci 320 szerintem üzletkötős bizniszmen autó..

De amúgy tökmindegy mert van olyan csaj ismerősöm aki az apja régi nagy bazi bálnamercivel jár meg olyan haverom is aki narancssárga suzuki swiftel.. :D

Úgy hogy nem ezen mérendő..

Bár az X1 es az nem igazán férfi autónak tartom. olyan cicásak a lámpi , Bár a terepjárókból kevés női van az tény. Általában a városi autók nőik.

2011. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és egy Opel Vectra C-vel járok. Kisebbet el sem tudnék képzelni magamnak, sőt. De a Mercedes E320 jó választás lehet.
2011. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem meg a barátnőm legjobb barátnője Audi Q7-essel jár. Az minden, csak nem női autó. :D
2011. okt. 18. 14:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Na szétnéztem kicsit. Ezek jöhetnek szóba: BMW Z4, BMW X1, Mercedes CLS, Mercedes CLK, Mercedes E320, Mercedes SL.
2011. okt. 18. 14:50
 9/13 anonim válasza:
nem mindeggy az hogy milyen kinézetű az autó??:D azt ugy tudtam vezetni .......
2011. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajánlanám még figyelmedbe a Volvo C30-at is. tudom nem német de nem is francia... Pofás, biztonságos, gazdaságos is ha olyan motorral veszed, és nem túl hivalkodó, hisz "csak" egy Volvo... Ezért járok énis Volvoval :P
2011. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!