Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges otthon gyártani...

Lehetséges otthon gyártani lepapírozható utánfutót ?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben, mert elég egyszerűnek tűnnek azok az egytengelyes utánfutók, de google-ben keresve nem találtam róla információt. Otthon egyértelműen lehet csinálni üzembiztos utánfutót, de kaphat műszakit és forgalmit hogy legálisan lehessen használni ?

2021. szept. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szerkezetgyártó cég jóváhagyja a terveidet ők kiadhatják az otthon gyártott szekeredhez a papírokat.
2021. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bátyám apósa tudott hegeszteni és régen maszekolt azzal, hogy legyártott utánfutókat, amiket utána szabályosan levizsgáztatott. Tehát igen, létezik ilyen.
2021. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tipusengedély nélkül sokkal drágább lenne az egyedi utánfudó mint amit boltban megvehetsz
2021. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk anno volt komplett dokumentáció is egytengelyes utánfutóhoz, tartalmazta pl minden alkatrészének műszaki rajzát.
2021. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és amolyan "szerkezetgyártó cég"-et hogy tudok találni? Mi a hivatalos megnevezésük ?
2021. szept. 26. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatilag sehogy, havonta jön valaki, aki megkérdezi ugyanezt. Olvasd vissza a kérdéseket. pár összehegesztett zártszelvény még nem lesz jármű
2021. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, én a helyedben hivatalosan megkérdezném a közlekedésfelügyeletet a műszaki vizsgáztatás szabályairól. Az a hivatalos információ. Ami itt le van írva, hogy "szerkezetgyártó cég" kell, meg ilyenek, az nem több, csak pletyka.
2021. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges idő és pénz kidobás otthon tákolni ilyeneket.

Sose lesz olyan jó mint amit gyárilag csinálnak és még olcsóbb se lesz..

Ráadásul amiket így fusiban csináltak, valami borzasztó gagyi, tákolmány .


[link]

Én ilyennel nem szégyenkeznék,

[link]

Aki ennyit nem tud kifizetni az inkább ne vegyen.

2021. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A nyolcasnak Az a gagyi egy Erdért gyártmányú 750 kg összsúlyú 40 éves atombiztos futó nehéz igénybevételekre készitve.A második egy összeszegecselt lemezvázú pöcsköszörü,bár mutatós és könnyű dolgokhoz megfelelő.
2021. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!