Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo 1.4 T-Jet Dynamic...

Fiat Bravo 1.4 T-Jet Dynamic 2010. 120 LE benzin, pozitív és negatív tapasztalatok erről a típusról?

Figyelt kérdés

Ismerem a közhelyeket, ezért aki csak azzal kapcsolatban írna, ne is pocsékolja rá az idejét.

Akinek volt/van ilyen autója, annak a véleménye érdekelne, pozitív és negatív egyaránt.


2021. szept. 27. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Pozitív: jól néz ki

Ezzel a motorral jól megy

Fogyasztás is elfogadható.

Negatív: használt autót nem az ad el akinek hibátlan az autója.

Nekem 5 évig volt.

Újkorától. Viszonylag megbizhatónak mondható, semmivel se rosszabb mint a társai ha megkapja/megkapta a kellő törődést.

Én lecseréltem egy új Tipora nem pedig azért mert már gondok voltak vele.

2021. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Negatív: használt autót nem az ad el akinek hibátlan az autója.


Nem feltétlen kell nagy bajnak lennie egy autóval, lehet kategóriaváltás miatt is eladás. Én is így adtam el az előző autómat, ami teljesen rendben volt minden szempontból. De nyilván számol rá az ember, hogy költeni kell majd erre-arra.

2021. szept. 27. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék mazsolázzál a vélemények közt ;)

[link]

2021. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már az egész internetet kiolvastam :D persze nekem az se volt elég :) Most már csak egy a baj, hogy nem találok megfelelő eladót.
2021. szept. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!