Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a jobb döntés?

Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Adott egy nissan Leaf gen1

Aksi a végét járja érdemes lenne egy 52kwh (nettó) akkupackot vásárolni a gyártótól 6,5MFt ért Átlagos téli/nyári hatótáv 300Km lenne

Vagy ugyanennyi pénzért venni egy Dacia Springet 28KWh

250WLTP

Állami támogatás jelenleg nem opció


2021. szept. 27. 23:16
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerintem remek ötlet volna az autó piaci értékének másfél szereséért akksit venni......gondolom téged sem az eszedért szeretnek.....
2021. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én aszondom, hogy vegyél egy új Leafet. Azzal a 6,5 millióval, amid van, beszállsz az új árába, a maradékot pedig 5 év alatt kifizeted részletben. És mindenki happy, kaptál egy sokkal jobb autót, nagyobb akksival.
2021. szept. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gen 1-es Leafben nem volt gyárilag ekkora aksi. Vam a világban egy fickó, egyszer olvastam róla, hogy az újabb Leafek aksijait módosítja, hogy beférjen a régi Leafbe, de szerintem is ennyi pénzért akkor már egy új Leafre fizetnék be én is.
2021. szept. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
Akku felújítás?
2021. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak cégek, amik akku felújítással foglalkoznak. Elküldöd nekik a kiszerelt akkukat és kapsz helyettük másik, jó állapotút.

6,5 misiért akkut venni hülyeség. Soha nem hozza vissza az árát.

Dacia Spring meg egy igénytelen vacak, kb semmire nem jó.

2021. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!