Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik most tanulnak autót...

Akik most tanulnak autót vezetni...emlékeztek arra, mikor először fordulatok ki a tanpàlyáról a forgalomba? Milyen érzés volt? Nem fèltetek?

Figyelt kérdés
Én ma a 12. órán mentem először forgalomban. Kb 5 percig azt se tudtam, merre vagyok előre.

2021. szept. 28. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zabszem nem fért a seggembe. 4-5 órán kivitt a délutáni csúcsforgalomba :D
2021. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De, féltem. 40-el mertem menni a 60-as úton
2021. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanpályán nem is voltam se tesóm, a megbeszélt időpontban találkoztunk egy adott helyen, elmagyarázta mi hogyan működik, és két utcában köröztetett velem, közben megállás elindulás, kuplung használatot kellett gyakorolni 2 óra volt egy alkalom, ő már 1 óra után mondta hogy menjünk a forgalomba, színeket ismerem, kresszel tisztában kell legyek valamennyire, hisz azért ülhetek a kormány mögött... Ami nem ment ott persze közbe avatkozott.

Nyers csávó volt, kimondottan az a negatív oktató féle, viszont a határozott hangvételei és hozzáállása miatt jól meg is tanultam kezelni a dolgokat.

2021. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nálam ugyanez. Zabszem, stb. Azt éreztem, hogy ki akarok szállni :D...persze ne. Lehetett. Azt sem tudtam hirtelen, melyik a fék, gáz, kuplung. Hatalmas forgalom. Menni kellett. Haladni a sorban. Váltani, kikerülni, stb. Uhh gyerekek. :) Az első 10 perc, maga volt a pokol. Legszívesebben feltettem volna a kezemet és azt mondtam volna az oktatónak, hogy akkor most te vagy. :)
2021. szept. 29. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!