Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai autó (Cadillac)...

Amerikai autó (Cadillac) behozásához mik szükségesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


- Mindenek előtt szeretném leszögezni hogy a témát teljesen komolyan gondolom és egy megvalósítandó álomként tekintek rá, szóval nem kérek az okoskodókból! -


Egy Cadillac Eldorado (1977-1979) minden vágyam, amit természetesen hazájából szeretnék behozni és itthon elvégezni a szükséges lépéseket vele kapcsolatban.


Nos amit én így tudok/gondolok az az, hogy fizetni kell a kiutamat, a visszautat, az autót, az autó útját a tengeren, be kell vezetni vele - esetlegesen hazahozatni -, itthon felkészíteni OT vizsgára + egyéb papírmunkák.


Akinek van benne jártassága és szívesen ellátna tanácsokkal annak válaszát nagyon megköszönném!



2021. szept. 28. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, ezt, mint magánszemély elintézni akkora ordasnagy szopás, idő + pénzigény + folyamatos futkosás, hogy mire a végére érsz, a halál f@szába fogod kívánni az egész autót :D.


Vannak cégek, akik ilyennel foglalkoznak, akár megrendelésre is hoznak be neked autót. Én tuti inkább kifizetném ezt a felárat, minthogy nekem kelljen egyedül elintézni egy ilyen behozatalt, amiről fogalmam sincs, hogy hogy kell. (és ahogy elnézem, neked sem, különben nem itt kérdeznéd)


Ez az USA autó behozatal + lepapírozás jóval összetettebb dolog, mint gondolod. Plusz a legtöbb USA autó még csak nem is felel meg az EU szabványnak. Pl. világítás tekintetében. Szóval át is kell ezeket alakítani...

2021. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom egyszerű dolognak, tisztában vagyok azzal hogy hasoló a helyzet mint az ingyen támogatásnál (ami végül nem is tűnik olyan ingyennek a végén)


Mindenesetre ha van cég erre akkor a dolognak nincs akadálya az átalakítás meg a legkevesebb ugyanis nem terveztem azonnal beleülni. Csak mégis jó lenne elmenni és megnézni az adott autót mivel mégse akarnék venni egy roncshalmazt ami csak jól néz ki.


Köszönöm a választ!

2021. szept. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!