Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig kell külföldön dolgozno...

Meddig kell külföldön dolgoznom, hogy összejöjjön egy új BMW-re?

Figyelt kérdés
A 3-as sorozat újabb modelleire gondoltam. Ez kb. a középmezőnyben van. És mielőtt valaki megkérdezni, nem "rajkodni" kell, hanem egyszerűen szeretem a német autók kényelmét és teljesítményét. Ilyen drágább kocsit fél-egy évente viszonylag kevés vesztességgel lehet cserélni - csak épp az elsőt nincs miből megvenni :(
2010. szept. 1. 12:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi álmodozó vagy:D:D:D Fél évente cserélnéd az új bmw-det de itt kérdezed h mennyit kell dolgozni érte:D:D:D
2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Ez nagyban attól füg,mit dolgozol külföldön Drága kérdező!!Ha qrva vagy,kb.1-2hónap!Ha havat lapátolsz,1-2év!Sok sikert!Fél évente uj kocsi??Még a tehetősek is 1-1.5évente cserélik...De neked biztos nagyon jól megy!Miért nem 5öst,7est veszel?
2010. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen, fél év alatt még nem értéktelenedik azért annyit egy autó, hogy ne lehessen jó pénzért eladni valakinek használtan. Mivel férfi vagyok, így a qrválkodás kizárva :)
2010. szept. 1. 12:50
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ma már minden kretén kap hitelt.

Vedd és csináld. Tulajdonkpéppen kinek mi az életcélja.

2010. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Az 5ös, 7es nekem már túl "nagydarab". Nem tetszenek kívülről, ennyi.
2010. szept. 1. 12:51
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy akkora életcél 5-6 milliót összekaparni. Csak nem tudom hol és mit. Hallottam pletykákat, hogy valaki elment valahová diákmunkára 2 évig, és összegyűlt annyi pénze, h tudott venni valamilyen drága autót. Persze ez csak pletyka :)

De attól még nem hiszem, hogy elérhetetlen dolog. Hitelt viszont nem szeretnék felvenni.

2010. szept. 1. 12:54
 7/35 Beatrix17 ***** válasza:
70%
B variáció!Használt autót veszel!Akkor akár 2évig is eljárhatsz vele!Bár az lehet,a te köreidben ciki...Nekem több,mint1éve van meg az 5ösöm.Lecserélném egy 7esre,de a ház vásárlás kicsit fontosabb az autónál!Amugy mivel foglalkozol?
2010. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, nem a sznobizmus hajt. Ha ma már a keletnémet átlagpolgár is megteheti, hogy ilyen autót vesz, nem tudom, nekünk miért ne lehetne. Megmondta a miniszterelnök úr is, szakítani kell a merjünk kicsik lenni szemlélettel :)
2010. szept. 1. 13:03
 9/35 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok @ egyetem.
2010. szept. 1. 13:04
 10/35 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Akkor szervezz lányokat kinti munkaadóknak!Van olyan góré,aki200eurot ad darabjáért!
2010. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!