Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális hogy az Opelom...

Az normális hogy az Opelom kulcsát 16900ft ért másolták?

Figyelt kérdés
Opel astra g kulcsot másoltattam. Egy egyszerű kulcsot kellett átmásolni egy nyomógombos kulcsra( ami neten 3000ft). A chip-et a regiből rakta át. Ledöbbentem mikor mondja hogy 16 900Ft. Ezek szerint 13900ft volt egy 1 perces munka.
2021. okt. 1. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Közel sem biztos, hogy te a neten ugyanazt láttad. GOndolom egy nyomógombos kulcsházról van szó, átrakta a távirányító elektronikát és az immo chipet is.
2021. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Előre megkell kérdezni és ha nem tetszik ott hagyni.

Utólag szemetek az emberek.

2021. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Multkor odamentem autókulcs másolóhoz érdeklődni, mert nincs pótkulcsom. Csak kulcs 16 000 FT, távirányítós becsukhatós kulcs 32 000 de abba beleteszi a központi zárat is.


Szóval reális az ára amit fizettél.

2021. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyan ez van neten 3000ft ért. Csak egy chipet kellett átrakni semmi mást, az elektronikat itthon raktam bele. Azért nem kérdeztem meg az árát mert olyan 7-8 ezerre számítottam. Mostmár mindegy
2021. okt. 1. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha legalább utólag megkérdeznéd?
2021. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem még jól jártál. 16 éves H Astrám kulcsa 5 éve volt 40.000. Meg kellett rendelni a gyári kulcsot az autó kulcskódja alapján (utángyártott akkor nem létezett, nem csak kulcsház, komplett kulcs!), utána marták bele a mintát + hozzá kellett tanítani az autóhoz az immot és a távirányítót.

G Astrának ha jól rémlik, még egyszerűbb kulcsa van, így azé olcsóbb lehet.

2021. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Amit te az interneten találsz 3.000-ért, az egy cégnek biztos, megbízható beszállítótól 6.000 + ÁFA. A műhelyt fenn kell tartani, a kódolvasót meg kellett venni több százezerért, fizetni a járulékokat, adókat, stb... A festő is egynapos munkáért elkért 200.000-et, pedig alig 30.000 volt az anyagköltség.
2021. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

"Csak egy chipet kellett átrakni semmi mást, az elektronikat itthon raktam bele"

És van otthon autókulcsmásolód is?

Meg engedélyed rá?

És garanciát is vállalsz arra, hogy harmadik fél nem jut hozzá, és neked sincs róla másolatod?

Számlaképes vagy?

Tudod, ma már az autókulcs, nem csak egy fémdarab.

2021. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!