Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 GG tényleg olyan...

Mazda 6 GG tényleg olyan botrányos, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Tulajjal még nem beszéltem, de nekem van egy olyan gyanúm, hogy csak egy hatásvadász jelenség. 15-20 éves a típus. De tényleg jobban rozsdásodik egy kortárs Mondeonál, Primeránál?
2021. okt. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
15-20 éves autók mindegyike rozsdásodik, mint az állat. Mazdáéknál azért emlegetik azt 0-24-ben, mert abszolút hibátlan autók, ergó nem lehet rájuk rosszat mondani, így kitalálták, hogy ez szétrohad körülötted. Mint konkrétan minden más is 20 év nyomás után. Minden autónál kezelni kell a rozsdát ilyen idősen. Kivételek persze vannak, én is láttam már mindenből olyat, ami 20 éves létére abszolút jó állapotú volt. Mazda is volt ilyen, nyilván, nem is egy. Úgyhogy ne arra fókuszálj, hogy Mazda, hanem arra, hogy mennyire jó állapotú korához képest.
2021. okt. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!