Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2. generációs Mazda 6 is...

2. generációs Mazda 6 is nagyon rohad?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, egy olyan kombira van szükségem, amiben néha-néha még aludni is tudok. Kb 2 millió lenne a keret (átírás, egyéb költségek nélkül). Csak benzines jöhet szóba.

Toyota Avensis - nagyon nem tetszik.

Honda Accord - a kombi nagyon rondára sikerült.

Skoda Octavia/VW Golf - Tetszene minden szempontból, csak a motorválasztékkal nem vagyok kibékülve.

VW Passat - szintén nem igazán jó a motorválaszték benzinből.


Egyedül a Mazda 6 maradt, ami méretileg, motorilag, kinézetileg is megfelelne, csak attól a fránya korróziótól félek..



2021. szept. 22. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod van a mondás hó két Mazda létezik: amelyik már rohad és amelyik majd fog
2021. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, van az a mondás, viszont nem szokásom sztereotípiák alapján dönteni, személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2021. szept. 22. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondeo kombi?
2021. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondeoval nincs különösebb bajom (Bár a beltere szerintem elég rondára sikeredett), de inkábbb a Mazda mellett állok.
2021. szept. 22. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy ronda accordot. Hiába ronda.
2021. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Honda na :)
2021. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj, sajnos nem tudom rávenni magam. Pedig affelől nincs kétségem hogy amúgy egy k u rvajó autó lenne. De olyan autót nem veszek ami nem tetszik, mert erre sajnos nagyon háklis vagyok.
2021. szept. 22. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami olasz import lenne neked megfelelő azok nem rohadnak .
2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mazdát 3. generációtól vegyél (Skyactiv) csak és benzineset, jobb mint bármelyik akkori autó. Deka rozsda nincs és csak kopó alkatrészeket kell cserélni.
2021. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondanám (nekem van is) de pont ezért ajánlottam az accordot mert az még jó autó de az ronda.

Mazdabol mást nem vennék, vagy amit írtam akkor már olaszbol hoznek.

2021. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!