Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újonnan egy Suzuki Vitara 1.4...

Újonnan egy Suzuki Vitara 1.4 Hybrid jó választás lenne? Valakinek tapasztalata ezzel a típussal?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ma már inkább valami villanyban gondolkoznék
2021. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Jól megy, jó az adaptív tempomat, elég kényelmes is, könnyű parkolni vele, de hidd el, fogyaszt is... a 7-7.5-es fogyasztást hozza simán. Mild hibridtől sokat nem lehet várni.
2021. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem rossz, de ezen az áron már sok egyéb lehetőséged is lenne.

Nagyobb gond, hogy hibrid nem lesz értékálló. Helyedben inkább pár éves, sima benzinest vennék, vagy valami más autót.

2021. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem fáj a derekam ezekben.

Amúgy, jó autók.

2021. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Farkas999 ***** válasza:

Ár-érték-felszereltség-szervízköltség vonatkozásában a legjobb a piacon a Vitara és az SX4 Scross.

Ha a véleményekre és az előnyökre, problémákra részletesen kíváncsi vagy, akkor érdemes szétnézni az 5 Suzuki csoportban a Facebookon. Én a több hónapos keresgélés, olvasgatás, tesztvezetés után, 6 potenciális jelölt közül, év elején az SX4 mellett döntöttem, amire 8 hónap után azt kell mondanom, hogy a legjobb döntés volt. A fogyasztás 6,5 körül van, pedig szeretem nyomkodni a gázpedált

2021. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sx-4 olcsóbb, nagyobb. Volt használtan és (most) újonnan vett suzukim 7 év 100.000+ kilométer 0 meghibásodás. A huszonévessel 0 lerobbanás volt.
2021. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Fogyasztással azért vitatkoznék... nem is a legkényelmesebb, képes már 240 km alatt törni a popóját az embernek, zajos is eléggé, úgyhogy úgy óvatosan csak, de kimondható igen, jó autó.
2021. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 leander0101 válasza:
Az a helyzet hogy néha visszafelé kell fejlődni az 1.6 szívónak nincs párja kimegy a világból magas szervízköltségek nélkül!Pont ezért ilyen értékálló!
2022. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!