Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alany egy újabb generációs,...

Az alany egy újabb generációs, 2010-es Ford Fiesta élénk neonzöld metál színben, főleg csajok, nők de akár más is, ha egy 40-es férfi száll ki ilyenből, mennyire elfogadott/ normális?

Figyelt kérdés
Unisex, férfias vagy nőies ez a forma, főleg ebben a színben?

#használt autó #Ford Fiesta #megint a Ford #cukker ótó
2021. okt. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín autó szempilla díszítésű fényszórókkal nagyon csajos. Minden más unisex.
2021. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt gáz. Mármint nem azért, mert egy 40-es férfi vagy, aki egy újabb generációs, 2010-es élénk neonzöld metál színű Ford Fiestából száll ki, hanem mert egy 40 éves férfi vagy, aki szerint párt csak megfelelő autóval lehet és nyilván te is azért vagy sikertelen a nőknél, mert nincs megfelelő autód.
2021. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb qrógépnek, akit ismerek, nincs kocsija. Szerintem megszámolni se tudná, hány nőt döntött már meg.
2021. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én egy hasonló méretű Audi S1-el járok, bár nem neonzöld színű, de ha csak olyan színben kaptam volna, akkor is ezt vettem volna, mert erre vágytam! Totál hidegen hagy és hagyna a jövőben is kinek tetszik, vagy ki mit gondol róla, mivel járok. Üdvözlettel: Egy 38 éves férfi!
2021. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen elfogadott,ha neked problémát jelentene ha nem lenne az akkor önértékelési problémáid vannak.Sokkal jobb egy ilyen élénk,izgalmas szín mint a rohadt unalmas fekete,szürke,fehér változatok,én vennék ilyen színben autót ha van jó példány belőle.
2021. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!