Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen new beetle cabriole...

Volkswagen new beetle cabrioletbe (2002-2010) milyen üléshuzatot vegyek?

Figyelt kérdés
Kagyló ülése van, és ha így beírom a gugliba, akkor csak csilliárdokért dob fel egyedileg készített huzatokat, ami teljesen fölösleges. 38-70 ezer között árulnak ilyeneket. Nekem elég lenne egy 20-30ezres szett bőven, korábbi autóimba sem vettem mást, szimpla szövet, hogy ne károsodjék annyira az eredeti, ne koszosodjon, ki lehessen mosni. Vennék mást, de félek, hogy méretben passzoljon. Tudom, hogy mindre rá van írva méret, meg hogy nagyjából milyen gépjárművekbe tervezték, de azért ha van tapasztalat vagy ötlet, az sokat segítene!

2021. okt. 9. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Hát milyen vegyél, csak rá valót.

Ha te nem találsz akkor másnak se fog menni.

2021. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük az értékes választ, és hogy ezzel a kérdésem kikerült a megválaszolatlanok közül...


Arra nem gondolsz okostojás, hogy valakinek lehet tapasztalata vagy ennél jobb ötlete?

2021. okt. 9. 13:21
 3/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ha nagyon olcsón akarod megúszni vegyél univerzális üléshuzatot, azt gyakorlatilag bármelyik autósboltban kapsz pl: homasita.

Ennek előnye, hogy olcsó, hátránya, hogy gyakorlatilag egyik autóra se való igazán.


Amennyiben méretpontos üléshuzatot keresel az sajnos sehol nem lesz olcsó, cserébe viszont jól néz ki! Esetleg keress rá így google-ben, hogy "méretpontos üléshuzat", elég sok cég csinál ilyet, hátha találsz olyat aki ilyen ársávban kínál az autódhoz megfelelőt!

2021. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi 3as, igen, en is eddig az ilyen homasitas-conrados univerzalisokat hasznaltam, csak egy suzukiba/mazdaba m1 volt. Most azert egy cabrio bítülbe kell hogy kicsit kinezzen vhogy, de igazabol itt sem az van h jajj meretpontos nezhet ki jol, csak igy, kagyloulessel meg nem volt dolgom, s azt nem akarom h gyurodkon stb.

Amig benne ulok ugysem latja senki, hogy min ulok, mi van a hatam mogott, ha szimpla fekete minden, igy nem tudom ertekelhetonek venni egy ilyesmi jol kinezeset :D csak ne legyen igenytelen.

2021. okt. 13. 13:44
 5/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
#3-as vagyok nézd én is varrattam az előző BMW-mbe egyedi bőr üléshuzatot de az a cég bőven 100+ ezres árkategóriában dolgozik, tény, hogy arról nem mondod meg, hogy üléshuzat és több mint 5 év után is makulátlan. Ezt csak azért írom le mert az igényességnek ára van, vannak nagyon professzionális cégek ezen a szinten, de azok nem 20-30 ezerért dolgoznak. Ezért ajánlottam, hogy nézz körül, mert egy egyszerűbb szövet talán kijöhet ennyiből méretpontosan!
2021. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szintén 3-as vagyok! Az autód valamilyen szintén villantós autó, sokan megnézik mert nem annyira gyakori, szóval én azt mondom vegyél rá normális méretpontos huzatot, mint valami gagyival gányold! (Ezt fogod nézni évekig!)


Gondolom amikor ezt vetted az volt a cél, hogy valami egyedid legyen, értem a dolgot mert én is egy ennél ritkább autóval járok! Akkor ne rontsd el az összképet pár tízezerért!

2021. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazad van. Vegul valszeg belenyulok egy ilyen keszitettbe, de tovabbra is pazar pazarlasnak tartom. De vegulis belefer, es akkor mar jelenjen meg igy, meg tartson ki rendesen, csak kicsit sajnalom ra a penzt ugymond, afrikaban meg eheznek :D bar attol se laknak jol, ha en nem veszek ilyet...
2021. okt. 14. 18:43
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Úh ez az Afrikában meg éheznek ezt valahogy sosem értettem, persze Dubajban meg luxussportkocsit hagynak szétrohadni a sivatagban, vagy éppen szín arannyal vonatják be a kocsijukat mert már csak így tudnak kitűnni a drága kocsik között.


Nem a végleteket kell nézni, a te életedbe kell tudnod, mire tudsz/akarsz szánni pénzt és ez alapján mérlegelni! Én nagyon szeretem az autóm, nekem nem volt kérdés, hogy pl: varrassak egyedi lábtörlőt hozzá!


Tisztelem azokat akik nem állnak be a sorba és valami olyan kocsit vesznek ami totál ésszerűtlen, és nekem a te kocsid is kb az a kategória, amire nem tudok egy jó indokot mondani miért érdemes megvenni, azon kívül, hogy unikumra törekszel és mert neked ez tetszik, ilyen autóknál ezért nem ajánlom a gányolást.

2021. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!