Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnatok otletet adni milyen...

Ladislaus433 kérdése:

Tudnatok otletet adni milyen gittet/kitt-et hasznaljak motorkerekpar muanyaghoz?

Figyelt kérdés
motorom idomjain eszrevettem 1-2 repedest, ill gondoltam telen kap egy teli fenyt. nahmost olyen 1 vagy 2 komponensu ragaszto szeru gittre lenne szuksegem mint amit a festok hasznalnak utolso lepeskent. milyet vegyek? kinek mi valt be?

2021. okt. 9. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"ill gondoltam telen kap egy teli fenyt"

Ha ilyenben gondolkodsz, akkor inkább vidd el egy műanyag hegesztőhöz (lökhárító javítás) az idomot. Később lehet hogy megbánod az otthoni buherálást.

2021. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nem utcai fagyizos gep, rs125 aprilia csak versenyzesre hasznalom. gyorsnak kell lennie nem szepnek, blokk futomu fek pipa most jott el az ideje foglalkozni a kulsovel... motip polyester putty jo lehet?
2021. okt. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!