Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a gyári alkatrészek...

Melyek a gyári alkatrészek bizonyos típusoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyáltalán nem tudom,hogy a gyári alkatrész az most melyik márka lenne. Kerestem fórumokon ehez kapcsolódva,de nem találtam semmit se.

Tegyük fel: vagy egy mercedesem és lengőkart akarok cserélni rajta a lehető legjobb márkát,legyen az gyári is akár.Nos melyik az a márka ami a gyári alkatrészt képviseli ? És így tovább minden autótípusnál.



2021. okt. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Több beszállító is lehet, akár adott időn belül, vagy változhat is. Sok alkatrészen fel is van tüntetve a gyártó, másokon csak a márkajelzés.

Kuplungnál pl gyakori a Luk, Sachs, Féknél Ate, Lucas, elektromos cuccok ál Bosch,Valeo, MagnetiMarelli.

2021. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy a lengőkart a mercedes gyártotta, talán vette bele a szilenteket, gömbfejeket. Másrészt nem biztos, hogy a gyárit kell vedd bele. Pl lengéscsillapítóból billstein vagy monroe az egész jó, de bem biztos, hogy minden gyártó ezt rakta az autóba gyárilag.


Illetve az alkatrészeket is minősítik. Az új autókba ugyan attól a gyártótól ugyan az az alkatrész jobb minőségű mint amit te utángyártottan veszel meg.


Vegyél egy jó minőséget és jóvan. Febi, meyle, lemförder, delphi. Én ezeket szoktam

2021. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2021. okt. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!