Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Sx 50. 2007 Beindul,...

Aprilia Sx 50. 2007 Beindul, ketyeg 5-10 másodpercet és lefullad. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

1. Nyáron azt csinálta, hogy mindíg beindult, viszont használat után ha leállítottam / lefulladtam kb 2-3 percig nem indult. Ha hagytam hűlni beindult utána. ( kitakarítottam a karbit, akkor valameddig nem jelentkett a probléma ) Mostanában reggel 6-7 óra felé az első rugásra beindul, ketyeg 2 másodpercet, leáll. Ha gázt húzok nem reagál. Ha szívatóval indítom, akkor kicsit többet ketyeg de szintén leáll.. Kicsit melegebb időben délután beindul, ekkor 5-10 másodpercet jár, szintén lefullad. Ha nem engedem el a gázt, akkor nem fullad, jól bemelegszik, és utána már nincs a fulladással probléma. Mi lehet a probléma?


2. Az egyik reggel ezzel a problémával találkoztam, ekkor ráhúztam a szivatót így rugdostam, nem indult be. Amikor hazaértem gondoltam ráindítok egyet, ekkor már szépen indult szívató nélkül, viszont az ezres alapjárat helyett 3 ezer volt. Gondoltam, hogy túlszívta magát vagy valami.. Ha egy nagyon pici gázt húztam egyből felugrott a fordulat 7 ezer körülire, de tényleg egy nagyon kis gáz volt. Ha betettem egyesbe szépen lement a fordulat 1-2 ezerre. Ez a probléma ritkán jelentkezik. Beindítom 3 ezres fordulat, ha kis gázt húzok felugrik nagyra a fordulat, és elég lassan, de visszakúszik 3 ezerre. Mi lehet a probléma?



2021. okt. 12. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés üzemanyag folyik neki, azért is leállhat.

Aztán megint után töltődik és megint megy.

2021. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rugdostam sokat, nem akart beindulni. Levettem a gyertyat nem volt benzines, szinte szaraz volt.
2021. nov. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!