Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem van egy elég frusztráló...

Nekem van egy elég frusztráló problémám. Valamiért nem tudok semmit letölteni netről. Mindegyiknél ugyanazt a "Failed - Network Error" üzenetet kapom meg. Tölt egy 10 másodpercet és aztán kiírja ezt az üzenetet. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem az internettel van gondom hiszem pl Steam-ről vagy bármilyen más kliensről gond nélkül letudok tölteni mindent. Mindent amit a google mondott erről a problémáról már megpróbáltam. Vírusírtót is modifáltam aztán ki is kapcsoltam de az sem működött. Más böngészőnél is ugyan ez a probléma és már újra is telepítettem a böngészőt is. Incognito Mode-ban is próbáltam már, szerintem már mindent megpróbáltam mait Youtube.on vagy Google-ön találtam. És ez már egy jó ideje probléma szóval a gép is volt frissítve egy párszor. Vírus nem hinném hogy lenne a gépen hiszem gond nélkül fut minden úgy mint amikor megvettem. Ezek mellet még ez a probléma nem mindig volt jelen ha valaki kérdezné. Kb egy évig gond nélkül használtam a gépet és bármit letuttam tölteni de aztán egy nap egyszer már nem működött.

#internet #letöltés #Failed - Network error
2021. aug. 24. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!