Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a három márka...

Szerintetek a három márka közül melyik a megbìzhatòbb?Audi-Bmw-Mercedes? Nem 20èves autòkra gondolok, hanem mondjuk 10èves korig!Elfogulatlan válaszokat szeretnèk!

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Audi
Bmw
Mercedes
20 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Audival nekem eddig nem voltak problémáim, egy 6 éves darabot hajtok jelenleg újkora óta. Most ez lehet hogy elfogulttá teszi a válaszomat, de ez a tapasztalatom.
2021. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem tulajfüggő. Mindegyik márkánál vannak olyan motorok amik nagyon megbízhatóak meg olyanok is amik kevésbé.

Szóval hiába mondom hogy az Audi dízelek nagyon jó konstrukciók, ez még nem zárja ki azt hogy kakiba nyúlj.

2021. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem. A 20 évesek még azok voltak, amikor nem 20 évesek voltak.


Vettem 11 éve egy 10 éves autót. Kopó alkatrészen kívül nem volt szinte semmi cserélve.

Ezen felbuzdulva vettem 5 éve is egy akkor 10 éves autót a márkából.

Azóta ráköltöttem az árát, és anikor szerelőnél van, előveszem a megbízható 21 éveset.

2021. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A volkswagen csoportot ismerem, pontosabban a csigás benzineseit, azokkal sincs semmi problèma.Engem nem csak kizáròlag a motor èrdekel, hanem műszakilag úgy egyben minden, mint futòmű, elektronika, kopáshajlam, ilyesmi...
2021. okt. 14. 10:31
 5/35 A kérdező kommentje:

3-as

Milyen márka volt?

2021. okt. 14. 10:33
 6/35 anonim ***** válasza:
22%

Mercédesz nálam jópárszor leszerepelt, pl az A170-nel, meg a 2000 utáni dízel, a szanaszét rohadó bölcsőjével. A motort gyakorlatilag a lélek tartotta.

BMW-t én meg csak 3db 25 kilós poroltóval lennék hajlandó vezetni.

Ennél még a Lada is jobb autókat gyárt.

Audi se egy álomautó nekem, 1x cseréltem vezérlést egy 2.5TDI-n, németek annyit nem csuklottak soha.

2021. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

5#

Bmw, az mondjuk lemaradt, hogy a az öreg v8, és mellette volt egy játszós diesel is, az is 300 ezerig problémamentes volt, így nyugodt lélekkel vettem meg a diesel 5-öst, mert ugyanaz a motor volt benne mint a 3-asban.

Igaz, a motoron tényleg jól bírja, de azon kívül szinte minden cserélve volt. Bár mostanra a turbónak is hangja van, nem sokat jósolok már neki.

2021. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Igen a Bmw-kről sokan mondják, hogy elèg karbantartás igènyes, macerás jòszágok
2021. okt. 14. 11:37
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Konkréten? MIND xar ilyen téren. :D

De ha a szomszédoknak meg a haveroknak veszel kocsit hogy kérkedj a menőséggel, akkor ez vele jár. :D

de a butikosmerdzsó a ház előtt üzemképtelenül állva is butikosmerdzsó, ugye! :D :D

2021. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem feltètlenül a menősèg miatt vesz az ember prèmium márkát, hanem azèrt, mert olyan komfortot, minősèget remèl, ami mondjuk nincs meg egy átlagos autòban.
2021. okt. 14. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!