Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átkozott a kocsi? Amióta...

Átkozott a kocsi? Amióta megvettem az autómat 3 éve, már 8-szor törtek össze.

Figyelt kérdés
Én még soha nem okoztam balesetet,állítólag nő létemre elképesztően jól vezetek és mégis mindig megtörnek. Elátkozták az autót vagy mi lehet?
2008. dec. 12. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy semmennyie sem vagy hibás??????

8x az sok.

cserélj autót.én már régen megtettem volna.

2008. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok,óvatosan vezetek még soha nem hoztam sem magamat sem másokat olyan helyzetbe,hogy egy kicsit is veszélyettem volna valakit!Nem engedhetem meg magamnak,hogy lecseréljem az anyagiak nem engedik!
2008. dec. 12. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges, hogy pont a túlzott megfontoltság minden baj okozója, lehet, hogy nem vagy elég határozott, ezáltal többértelmű jeleket közölsz a közlekedési partnereid felé...
2008. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is lehetséges, hogy a túlzott megfontoltsággal, és a szabályok rugalmatlan alkalmazásával vonzod a baleseti körülményeket. De nem megsérteni akarlak csak tippelek.

Olyan helyzetekre gondolok, mint például sárga lámpánál a fékre lépsz, nehogy átszaladj a kereszteződésen, közben nem nézel a visszapillantónba, hogy mögötted levő még nagyon arra számít, hogy átmész. Na ilyenkor csatt!

ilyenekre célzok..

2008. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A túl deffenzív, (óvatos) stílus ugyanolyan veszélyes lehet ,mint a túl offenzív (agresszív).

Ez közlekedéstani tény.

2008. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem a vezetési stílusom laza,átmegyek még a piroson is,reflexből vezetek,általában a parkolókban történik a baleset,hátra sem néznek,kitolatnak,mint az őrültek és csatt,pedig rántom a kormányt,és mégis mindig pont én vagyok ott.Ezt én nem értem,mert beképzeltség nélkül írom,valóban azt mondja mindenki aki ült mellettem,hogy nőben még ilyet nem láttak.
2008. dec. 12. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak egyszerűen rád jár a rúd, peches vagy..


Ha gyakran történik bevásárló parkolóban, próbálj inkább messze a többi autótól, messzebb a bejárattól megállni.

Én ezt szoktam, jó messze , ahol sorok vannak üresen, és ott még sokszor a vonalra is állok, hogy szorosan mellém ne álljon valaki..

Majdnem 2 éves az autó, 33 ezer km. van benne, de még nincs rajta egy karcolás se.

Na ez mázli is persze

2008. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Jártam én is pont ugyanilyen cipőben!Kátyúkár őz kár a tükrömet elvitték felborultam belém jött egy motoros!Nekem se volt túl sok lóvém a váltásra de végül is eladtam!Azóta több autót is vettem egyikkel sem volt semmi és balesetet sem okoztam sem pedig okoztak!Sajnálom de csak úgy van esélyed ha megszabadulsz az ÁTKOZOTT járműtől!Én is halogattam hogy csak pech széria ezután történt a borulás!Szerintem válts míg nem késő!
2008. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!