Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észrevettétek, hogy mióta...

Észrevettétek, hogy mióta ilyen drága a benzin azóta még többen autóznak?

Figyelt kérdés
Azért lehet hogy csak azért is megmutassák, hogy nekik telik rá?
2021. okt. 16. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem latom, hogy megt obben autoznanak. Ez csak a te személyes egyeni meglatasod, aminek nincsen kimutathato valosagalapja. En azt varom, hogy kevesebben autozzanak, egy ido utan akkor megint csokkeni, de legalabb stagnalni fog az ara.
2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanannyi maradt. Ebből a kényelmi eszközből már nem fognak leadni az emberek ha egyszer hozzá jutottak. Legfeljebb leadnak a hétvégi utazásokból és csak munkába járnak vele és várásolni.
2021. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én még munkába se járok vele mindennap. Heti 2* kocsival többi nap így busz. Hétvégi utazás nincs, 600nál felteszem az autót eladásra. Jó állapotú de megvan a határ. Melóba ha mindennap azzal mennék 22 ezer lenne a bejárás ebből visszakapok 8at. Nekem nem ér annyit a munkahelyem, hogy még az üzemanyaggal ekkora szívességet tegyek.
2021. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen nyilván mindenki azért autózik, hogy megmutathassa a többi prolinak, hogy neki még erre is telik... :D
2021. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert ez egy téves következtetés.

Az üzemanyag drágulása mindig forgalomcsökkenést okoz.


Ha valóban nőtt is a forgalom, az inkább a hideg, csapadékos időnek tudható be.

2021. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Én a covid óta autózom többet. Addig tomegkozlekedtem is,azóta nem. De ha tényleg véget ér a járvány, újra fogok. Nem szeretem a dugóban tölteni az időm. A sok id*óta, agresszív sofőrről nem is beszélve. A benzinárnak ehhez semmi köze.
2021. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, csak figyelmesebb lettél
2021. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezt csak te beképzelted magadnak. Akinek napi szinten kell az autó az nem teszi még le.....
2021. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Maximum azért tűnik fel mert jönnek a rosszabb idők és akik eddig motorral, esetleg bicajjal jártak munkába most váltanak át autóra. Én az elmúlt pár évben ezt vettem észre. Meg én is ameddig jó idő van motorral járok munkába, kevesebb benzin kell, melegbe sokkal kellemesebb és egyszerűbb a közlekedés. Ha sok cuccal kell mennem akkor marad az autó. Én meg amúgy sem autózok annyit hogy a túlzott üzemanyag árak csődbe vigyenek. Nyilván ha már brutálisan felemelkedik tehát már inkább a 600 hoz lesz közel literje akkor még ritkábban fogok autózni és tényleg csak akkor veszem elő ha feltétlen muszáj. Pár hete beszereztem egy elektromos robogót amit picit rendbe kell tennem de az a terv hogy jövőre ha jön a motorozásra alkalmas idő azzal fogok munkába járni és ha minden igaz 2-3 naponta elég lesz töltenem ha munkába járásra lesz befogva.
2021. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom én még nem álltam neki statisztikát készíteni, hogy mennyi autót látok naponta közlekedni :D


De itt a hideg idő, ez sokkal inkább oka lehet annak, hogy többen autóznak, egy normál átlag felnőtt simán kinőtt abból az ovis részből, hogy megmutatom, hogy én vagyok a menőbb.

2021. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!