Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észrevettétek, hogy mióta...

Észrevettétek, hogy mióta ilyen drága a benzin azóta még többen autóznak?

Figyelt kérdés
Azért lehet hogy csak azért is megmutassák, hogy nekik telik rá?
2021. okt. 16. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Mióta drága a benzin én buszozok, mert felvettek a Volánhoz. Csak az a ciki, hogy a munkábajárás faluba nem kifizetődő, mivel 1680ft fizetnek, de én költségem meg 2500 forint egy napra, de hát legalább dolgozhatok. :))
2021. okt. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
A tévhitekkel ellentétben az üzemanyagárnak abszolút semmi köze ahhoz, hogy ki mennyit autózik, és ez számtalanszor beigazolódott. Viszont jön a tél, az október alapból eleg aktív hónap, suli, egyetem, sok munka, esős napok, koronavírus miatt sokan kerülik a tömegközlekedést.
2021. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

Folyamatosan egyre többen autóznak, már 10-15 éve is akkor volt a legnagyobb dugó, ha esett az eső, előkerülnek a 1.5 tonnás esernyők.

A benzinár meg tökmindegy, hogy 400 vagy 500 Ft, az autó kenyelmét nem fogják feladni ennyiért

2021. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!