Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire éri meg egy kocka...

Mennyire éri meg egy kocka Ducatot szetbontani?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2021. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet, feketén, a hátsó kertben? Semennyire
2021. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha van hol leadni a vasat/eladni az alkatrészeket végül is mért ne érné meg? A C-k is ezt csinálják, sokan ebből élnek...
2021. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alkatrészek már senkinek nem kellenek, a karosszériát meg szétvágva sem veszik át a méh telepek csak ha van ismerősöd.
2021. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alkatrészek hogy mennyire eladhatóak nem tudom, bár biztos lenne rá vevő.


A kasztnit pedig 100% hogy átveszik, csak a műanyagokat/ egyebeket kell leszedni/letakarítani, valamint a max mérete a vágott daraboknak 1mx1m lehet, bár ez telepenként eltérő. Meg nyilván ha vannak benne számok azok ne legyenek már benne.


És nem, nem kell hozzá ismerős.

2021. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*5


Nem tudom hány ilyet bontottál már szét, de én egy párat már szétkaptam. Még mindig van itt egy üres kasznim, aminek szintén az lesz a sorsa, de addig szerszámtárolóként funkcionál.

Bár ezek nem a kockák, hanem a 94- utáni, kicsit gömbölyűbbek voltak.

Hidd el, hogy a szétvágott kasznit sehol nem veszik át, csak ha igazolod a tulajdonjogod és van róla bontási igazolásod. Márpedig ha van bontási igazolásod, akkor nem lehet nálad a kaszni. Szóval ez is bukta.

Volt olyan méh telep, ahol be sem engedtek az udvarukra, amikor meglátták a szétvágott kasznidarabokat az utánfutón.

Az új fémtörvény miatt van ez. Amióta a NAV bezáratott és felszámolt egy komoly méhtelepet a karosszériák átvétele miatt, azóta csak kevesen mernek ilyet átvenni.

2021. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os hiába kardoskodsz beveszik, nem foglalkoznak vele, én saját autómat ahogy kaszniztam vettem egy üres, kb teljes kasznit a fölöst a kivágott elrohadt elemekkel együtt leadtam,illetve voltak még előző autómból is menthetetlen részek, ajtók,küszöb darabok,kipufogó dobok, meg felnik, nem kérdeztek semmit,annyit néztek meg hogy valóban csak tiszta lemez.


Ismerős szintén hasonló bár ő nem full kasznit csak részeket, ajtót,gépháztetőt, felniket stb stb-t adott le, ő máshova vitte, ott sem kérdeztek semmit.


Van olyan telep ahol még ki is írják táblára mekkorára vágd össze....


Nyilván ha egy teljes autót akarsz betolni egyben, motortömb, váltó, alvázszámok stb meglétével akkor lehet rákérdeznek mi a helyzet, de csak szimplán kaszninál nem.

2021. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*7


Nem érted a lényeget! Kaszniról beszéltem nem elemekről. Mindent átvesznek, a kmpl. motortól kezdve az ajtókig, de a szétvágott kasznit nem. Itt most a doblemezekről, padlólemezekről, váznyúlványokról van szó. Az, hogy a lerohadt küszöbdarabodat, kipufogódat, felnidet leadtad tejesen reális, nem is erről volt szó.

Persze egy-egy darabot vegyes hulladék közé keverve és elég kicsire vágva le lehet adni, de próbálj meg egy Ducato padlólemezt 8 darabba vágva bevinni.

Na mindegy, nem "kardoskodok" tovább, mindenki oldja meg magának, ahogy tudja.

2021. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as


1x1-méteres darabokra vágva beveszik és annyi, a nyúlványokat is, mint írtam egy kb komplett kasznit adtam le, a kivágdosott elrohadt elemekkel együtt.


Minden további nélkül beveszik, és annyi.

2021. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!