Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megalltunk egy partoldalon a...

Megalltunk egy partoldalon a kocsival, ugy, hogy a bal oldala magasabban volt mint a jobb, ott allt kb 5 percig, eljottunk onnan, par km utan beadta a motor hibakodot. Ez miatt tortent? Lett valami baja? Ki lehet utni ezt? Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Seat 2009 ,1.4 benzin

#Seat #partoldal #Motorhibakod
2021. okt. 18. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos elszédült.Várni kellett volna vízszintesen egy pár percet.
2021. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:
71%
Ettől biztosan nem. Keress rá a hibakódra, vagy vidd szervízbe.
2021. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastasd ki a hibakódot
2021. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ki kell olvasni a hibakódot. Szinte kizárt, hogy a ferde parkoláshoz lenne köze
2021. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevés az esély hogy van közöttük összefüggés. Több mindent jelenthet a hibakód, ki kell olvasni.
2021. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kolegámnál ezt baleseti helyzetnek érzékelte az autó és kioldott a biztonsági kapcsoló, letiltott minden elektronikát a fényeken kívül.
2021. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volkswagen konszernes autónál a check engine nagyjából annyit jelent, hogy éppen működik az autó. Olyan rendszertelenül és sokszor nagyon nehezen kinyomozható okból adja ki, hogy hihetetlen, engem őrületbe kergetett ameddig volt Polo IV és Golf V típusú autóm. :)


Viccet (bár annyira nem vicc...) félretéve, olvastasd ki. Sőt, ha ilyen autód van, én kifejezetten ajánlom egy OBD scanner beszerzését ami jó az autódhoz, mert előfordul náluk, hogy meg kell nézni.

2021. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak véletlen egybeesés
2021. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne ez?


Ha annyira meredek volt a partoldal akkor az olaj a karterban simán elfolyik a jobb oldalra és ha bal oldalt van az olajszint érzékelő akkor azt hiszi az autó, hogy nincs benne olaj...


Én is jártam már így, csak nálam alacsony olajszintet jelzett, mert nincs check engine lámpám.

2021. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Mondjuk azért, mert nem indítás után, hanem km-ekkel később jött a hibakód.
2021. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!