Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Havi nettó 180ezres fizuból...

Havi nettó 180ezres fizuból lehetetlen fenntartani egy első generációs 3 liters TDI Touareget?

Figyelt kérdés

Régi álmom egy ilyen autó és végre meg is lenne rá a pénzem, de apám mindenképp lebeszélne, mert szerinte nem fogom birni fizetni a szervizelést és a kötelezőket.

Szüleimmel élek, szóval viszonylag sokat tudok spórolni.



2021. okt. 22. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Őrültség lenne megvenni.

Kollégámnak van ilyen de ő nettó 450-et keres. Mikor beleszaladt a futóműfelújításba 900 ezer Ft akkor ő is szívta a fogát.

Vezérlés csere ára is horror. 500 ezer körül.

2021. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazi baromnak kell lenni hogy ilyen fizetésből megvedd.
2021. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajna karcsú a lé. Pedíg en ertem, es adom is. Szerintem is szép kocsi, jófele klubhangulat belülről stb.

Egy ismerős külföldi szkács fizuval jópar éve lepasszolta, mert csak a gond volt vele.

2021. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ez most trollkérdés, ugye?
2021. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első szériás 5 hengeres 2.5tdi amit érdemes venni nem össze keverendő a v6tdi motorral . Soros 5 hengeres tdi motor egy faék nincs szokványos vezérlése se síj sem lánc , hanem fogaskerekekkel van megoldva amik simán kibírják azt amit ezek a gépek mennek . Kettőstömegű , turbó és a porlasztók drágák bele , de azokat meg nem sűrűn cseréli az ember . Én egy 1.9tdi b5 passatból ültem át a 2.5tdi rouaregbe és konkrétan nem költöttem többet rá szervizt nézve mint a passatra
2022. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!