Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos kint az udvarban tudom...

Sajnos kint az udvarban tudom tartani az autóm. Reggelre kívül belül olyan párás, hogy lehetetlen elindulni vele. Már mindenhogy próbáltam állítani a fűtés, sehogy nem tunik el, csak jó 10 perc után. Melyik gombot hogy állítsam?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 20:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban az a bajom, hogy ha le is törlöm a vizet az ablakról, ha elindulok, a hideg miatt azonnal újra tiszta pára lesz. Már mindenféleképpen tekergettem a fűtés, de nem jobb...
2019. nov. 25. 20:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fűtés nem belső keringetésre van kapcsolva?
2019. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
belső keringetés, fűtés szélvédőre maxon, ablakot résnyire, ha szükséges légkondi.
2019. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*belső keringetés kikapcsolása
2019. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
be kell szerezni egy belső párátlanítót.
2019. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha belül párás,akkor vizesek a szőnyegek,nedves a beltér,azaz keményen beázik.
2019. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy a rariátor folyat.
2019. nov. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Befolyik valahol a víz és nem tud kiszáradni.

Vagy állítsd külső keringetésre, feltéve ha az működik , nem-e megakadt a belső keringetésre állítva.

2019. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mikor már közeledsz haza, az utolsó 1 percre tekerd le a fűtést teljesen, és húzd le az ablakot.

majd leállításkor húzd csak fel.

ezzel kicsapatod a meleg párás levegőt, nem fog annyi pára kicsapódni ahogy lehűl a kocsi.

indításkor pedig beszállsz, azonnal indíts, venti maxon az ablakra. az első percekben segít ha le van húzva az ablak is. vagy szállj ki amíg kicsit bemelegszik és már langyosat fúj.

2019. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és sose használj belső keringetést, ahogy már előttem is írák
2019. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!