Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy melós...

Mennyit fogyaszt egy melós furgon havi szinten?

Figyelt kérdés
Építőipari vállalkozásban. Függ attól, hogy melyik szakág használja? Feltételezzük, hogy dízel a furgon, kisebb, pl egy L1H1 elég lenne, és hogy minden hétköznapra akadna munka, Pest és vonzáskörzetében. Mennyit lehetne spórolni ha elektromosban gondolkodnék? Nincs sajnos összehasonlítási alapom, mert eddig semmilyen furgonom nem volt, de 2-3 éven belül elengedhetetlen lesz. Ha nem elektromos lenne, abba mennyibe kerülne az üzemagyag havi szinten?

2021. okt. 24. 15:01
 1/5 anonim válasza:
850 Litert
2021. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit mész vele.


Gondolom nem komolyan kérdezted tőlünk hogy mennyit mennel vele.

2021. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terheléstől, fajtától függően kb 7-11 litert fogyaszt 100 km-ként . Az rajtad áll, hogy mennyit furikázol vele. Ha napi 40 km-t, és havi 25 napot dolgozol, az 1000 km/hó, és legyen mondjuk 8 liter a furgon fogyasztása, akkor 80 liter, és 500 ft-os gázolajjal számolva, csak 40 ezer ft.
2021. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a trafic 8,5 literes fogyasztással van, az hogy mennyit megyünk meg egy teljesen felesleges adat. Ennyit lehet számolni. Ha sok a város akkor nyilván több.
2021. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Postán dolgoztam (MPL csomagkézbesítés), 2018-as gyártmányú (0km-es) VW Crafterrel (ami 5,3m hosszú volt, nem magasított, csomagtér nagyjából 1,5m magas, ez nem tudom melyik kivitel) napi 120-150km-t mentem, nagyjából 50 címre naponta. Induláskor átlagban 300kg volt az áru, de inkább kevesebb.

A fogyasztás minimuma 9,5liter volt 100km-en, ennél lejjebb nem tudtam menni.

2022. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!