Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hallani azt, hogy sok...

Miért hallani azt, hogy sok Zaporozsec (zaz 968) kigyulladt annak idején?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet majd, mert nagyon tetszik ez az autó, viszont sok helyen olvastam, hogy kigyulladt meg leégett meg hasonló, ezt mi okozhatja vagy mire kell figyelni, hogy ilyen ne történhessen meg?

2021. okt. 25. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami zárlat, szériahibás alaktrész vagy szerelés miatt.
2021. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Asszem ezek gyulladtak ki a benzinkályha miatt. Viszont ha épp nem égett le és működött rendesen akkor olyan meleget adott télen, hogy még körülötte is elolvadt ha hó.
2021. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy benzinkályha van benne, arra is gondoltam, hogy talán ez okozhatja, de az mi miatt tud kigyulladni, vagy milyen probléma léphet fel ami ezt okozza? Ha egyszer tudok szerezni egy ilyen autót, nem szeretném, ha ez történne vele:(
2021. okt. 25. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd szerzel másikat akkor.
2021. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen lehet már szerezni mert teljesen tönkre mentek.

AMi meg esetleg felvan újitva annak arany ára van.

2021. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkák tényleg, harminc valahány van meg nyilvantartásban itthon, ha jól tudom, de még talán tudok szerezni, ezét nem szeretném, ha ilyen bajai lennének.
2021. okt. 25. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna de sajnos esélytelen már szerezni.
2021. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk volt kb.15 évig,apám újonnan vette .Sosem gyulladt ki,nem is hallottam erről.Ritka szar autó volt,mindig bütykölni kellett,apám állandóan alatta feküdt vagy a motortérben babrált.Egy igazi isten csapása volt.Még egy trabi is sokkal jobb autó volt nála.....
2021. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=LcBJx67TB_4 12:20-tól figyeld, nagyjából elmagyarázzák a dolgot.
2021. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!