Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok krokodil autó emelőt?

Ajánlanátok krokodil autó emelőt?

Figyelt kérdés

Személyautóhoz kellene. Ufo Civic és egy 206cc mellé, de később tervben van egy MX5, tehát jobb lenne egy alacsonyabb profilú.

Olyan kellene, ami 2 emelés után nem kezdi ereszteni az olajat.



2021. okt. 27. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt aztán felesleges ide írnod hogy ufo civic, mert személyautóhoz kell neked.

Találsz a keresőbe, az meg hogy melyik mikor ereszti az olajat, nem lehet tudni.

2021. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem Yato van amit sűrűn használok és bevált. Van a Lidl-ben néha kapható Ultimate Speed. Azt azért vettem mert hirtelen szükségem volt még egy emelőre és arra nekem jó volt egy olcsó vacak így megvettem mert nem árt ha van egy tartalékba meg persze az állandóan benne van a napi használós autómba mert csak tavaly 3szor volt defektem és a második után untam meg az autóhoz járó gyári emelőt amivel 20 percig szarakodtam mert nem mindegy hogyan támasztom be, mennyire tekerek rá hogy odaférjen rendesen, milyen szögben tartom, így berágtam bedobtam kocsiba az olcsó Lidl-st addig jó ameddig kereket cserélek. Az sem ereszti az olajat mert amikor a téli gumikat lecseréltem nyárira gyorsabb volt az autót mindkét oldalt megemelni hátul és kikapni a kerekeket mint egyesével haladjak.
2021. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. okt. 27. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Olyat vegyél aminek rendes lemezvastagsága van, legalább 3mm, és minnél kevesebb műanyag alkatrésze legyen.

Nézd meg a kerekeket is, mennyire masszív, mert gyakran az is műanyag,és ha vékony, akkor törik.

Ha szerelsz a kocsi alatt akkor használj bakokat, mert a krokodilemelő sem megfelelő munkavédelmi szempontból, sok baleset volt már ilyenből.

2021. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez az olajeresztés nem egyedi eset... Én Lidlban vettem egy ilyen emelőt. Ránézésre masszívnak tűnik, a fogantyúján kívül semmi nem műanyag rajta. Viszont gyakorlatilag új korától kezdve fossa az olajat a munkahenger mellett. Használható, egy kerékcsere alatt nem vettem észre, hogy visszaeresztene (természetesen a bakot én is alá szoktam rakni). De amikor elrakom a garázsba, szárazra törölgetem és fél év múlva veszem elő megint, csurom olaj a munkahenger alja. Szóval nekem annyira nem vált be. Lassan nézni fogok egy másikat. Ez meg megy a kukába (vagy nem is tudom hova lehet dobni az ilyet).
2021. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat.
2021. nov. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!