Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Béreltél már Sare Now-val...

Béreltél már Sare Now-val szolgáltatással 1-es BMW-t, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Sose vezettem még automatát, meg egy újabb BMW-re is kiváncsi vagyok milyen.

2021. okt. 30. 12:20
 1/2 anonim válasza:
100%

Jól gyorsul, de ez el is várható egy ilyen autótól. A váltónál meg kell szokni, hogy nyomni kell az oldalán lévő gombot a váltáshoz, különben nem csinál semmit.

Nekem túl alacsony volt az autó de igazából ezt is meg lehet szokni, csak elsőre kicsit kellemetlen a ki- és beszállás, olyan mintha a földre ülnél le.

Összességében nekem az A osztályú merci jobban bejött.

2021. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Automata szoval nem kell semmit nyomni valtashoz ha alapallasba van. Belsore eleg olcso hatasa van minden olcso muanyag. Eleg jol gyorsul. Jol pakolhato. Nekem nagyon alacsony olyan mintha a foldon ulnek benne. A mercik sokkal jobbak. Automatahoz annyi hogy felejtsd el a bal labad es kesz. Sebessegbe rakashoz feken kell allni. Fek felengedesevel sebessegben el indul az auto.
2021. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!