Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek friss...

Milyen autót vegyek friss jogsival?

Figyelt kérdés

Friss jogsim van és szeretnék venni egy autót amit az lehet nyúzni :)ezeket néztem ki:

Lada 1200 vagy 1500

Golf 1 vagy 2

Szerintetek melyiket vegyem meg?

Vagy ha van még valami autó ami bírja a strapát akkor írhattok csak nem legyen drága.


2010. szept. 3. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
száguldozni, meg vagánykodni és driftelgetni szeretnél, akkor ajánlom h minnél olcsóbb legyen h fussa a büntetéseket a biztosítást és a kárjavítást, ha csak gyakorolni akkor ezek is megfelelnek
2010. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lada segghajtású

A Golf egy sokkal komfortosabb autó.

Dönts te! Ha szeretnél driftelgetni vele akkor Lada! Ha nem akarsz vele hülyegyerek módon menni akkor Golf.

2010. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem vagánykodni akarok vele meg nem száguldozni vele hanem gyakorolni szeretnék rajta és ha netán valami sérülés vagy motor hiba,alkatrész cserér szorul akkor ne legyen drága.
2010. szept. 3. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
friss jogsival én egy opel astra f-et vezettem, keveset eszik és olcsó az alkatrész hozzá
2010. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél golfot.Népautó, bontóban van alkatrész bőven.Benzinest,ne dízelt mert az öreg dízel szerintem nem jó.Én gti 16v-t vennék mert marhajó.Előzés biztonságos van benne erő,lehet szeretni+ találkozókra járni.Én pl ha egy szép kettesgolfot látok megnézem és elismerően dícsérem.Ha egy lada jön ,szinte észre sem veszem.
2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Golfhoz olcsón csak bontóban kapsz alkatrészt.De ne felejtsd el,hogy a Ladához annó mi magyarok is rengeteg alkatrészt csináltunk.Bakony művek,Elzett,Koppány stb.Az egykori beszállítókból mára utángyártók lettek,és hozzák a gyári minőséget is,hiszen a gépeik nagyrésze a gyári szabványra van állítva. Nagyon olcsó minden alkatrész.És egy szép Ladát bármikor megnéznek.


Egyébként a Golf 1 és 2 is jó konstrukció.Nekem is ez a két választásom lenne.De én zsigulis vagyok már 6 éve! :)

2010. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam a zsigásokat megbántani,bocs.Egy jó kis vfts..........
2010. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem nem bántottál meg! Nem szeretheti minden ember ugyan azt.Akkor unalmas lenne a világ.Igen egy jó kis vöftös...

Na de egy Pirelli GTI-ért bármikor oda adnám az ezerkecskémet! :)

2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés, akkor a Golf 2-t választottam:) Köszön mindenkinek a válaszát!
2010. szept. 3. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!