Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új motort vagy hasznaltat...

Új motort vagy hasznaltat vegyek friss jogsival?

Figyelt kérdés

Fiatal leányzó vagyok és eléggé parázok használt motort venni,mert kesobb elojohet a baj.Viszont ha újjat vennék csak osszetornem a szépet.

Tanácstalan vagyok,pedig már kérdeztem tapasztalt motorosokat is valaki ezt mondta valaki meg azt.


2009. aug. 6. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jó kis kérdés hisz találsz olyan motort is amiről nem mondanád h új v régi :D


nekem anyuék először vettek 1 3éves robogót(tanulás céljából meg h szokjam a motort) kihasználtam sokáig szerettem meg minden de utána kinőttem, és nemrég sikerült vennem 1 nagytestű robogót igaz pótoltak bele.


ajánlom neked is először h megkíméltet vegyél lehet már barátságos áron is kapni jót.

18/F

2009. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

amelyikre pénzed van.. ha milliomos lennék, eszembe nem jutna használtat venni

jó, ez kicsit összettetteb, mert pl új robogóból szinte csak automata van, aztmeg utálom

illetve alapból a robogókat is utálom...:D

2009. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
énsem leszek mindig robogó párti csak vhogy most itt ragadtam le később gyorsaságit akarok majd :)
2009. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kismotorra van jogsid vagy milyenre. Ha tartósságot akarsz és olcsóbb fenntartást mindenképpen 4 ütemü legyen.
2009. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval,sport motort szeretnék.22 leszek és kutakodom Miskolcon,hogy hogyan is mennek ezek a dolgok.Lassan kezdek belerázódni és egyre izgisebb :)
2009. aug. 6. 17:58
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi,hogy ha használtat vennék gondolom vigyek magammal egy szerelot.Sokkal jobban érti a szakmai dolgokat.
2009. aug. 6. 18:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudnék egy jó motort eladót, de az öreg.
2009. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen jogsid van?
2009. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még semmilyen salynos.Tavasztól tudnám letenni.Addig megpróbalok minden tudás gyujtogetni.Igazábol 125cm-nek idegesít a zummogése az 500-nak nagyon tetszik csak félek hogy gaz lenne késobb belole.Apum motorozott de o mar nem tudja nekem a szakmai dolgokat elmondani.Mar gyujtottem szórólapot iskolából,hogy van Moped,A1-es,A korlátozott és A-s de ,hogy melyik hova passzol meg nem tudom,majd idovel megtanulom.Egyet tudok tetszik ez az életstílus es majd felzárkózom.
2009. aug. 6. 18:13
 10/18 A kérdező kommentje:
sajnos*
2009. aug. 6. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!