Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus MK2 2.0 benzin...

Ford Focus MK2 2.0 benzin motorral mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
1.2 millió körül nézek kocsit, ami kicsit erősebb, de még kompakt méretű. MK2 Focust néztem ki. Ha jól tudom ez a 2.0 motor Mazda származék, s nem olajzabáló, mint az 1.8. Viszont itthoni forgalomba helyezésű nincs nagyon, csak külföldi múltú, ami kicsit aggaszt.
2021. okt. 31. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem elso generacios Focusom van, amerikai modell, 2.0 motorral es automata valtoval.

Szerintem megbizhato, nem is megy rosszul.

2021. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem mk2 2.0 ford focusom van megvagyok vele kifejezetten elégedve, jó autó, megy is rendesen. Olajra figyelj mindig legyen benne elég. Azon kivül világból is kimegy. Itthoni forgalomba helyezésű okkal nincsen mivel ezzel a motorral szerelt nem 2 forinttal volt drágább
2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!