Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél(és milyen...

Milyen autót vennél(és milyen motorral) 1.3M forintig bezárólag autópályázni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen az 1.9 TDI vagy 1.9 PDTDI motorral szerelt VW konszernes autókat nézném, ha kifejezetten pályára kell, akkor valami nagyobb kasztnival (VW Bora, Skoda Octavia, VW Passat, esetleg Audi A4). Tartós, és ha nem raksz rá csatacsippet meg mindenféle tuningot, akkor egész keveset fogyaszt.
2021. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

ha nekem kellene autópályázni, akkor két liter feletti autó kellene, de inkább 2,5 és hat henger.

Ez biztonaágosabb, főleg előzésnél.

2021. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én egy H Astrára gondoltam egyébként. Ennyiért 2010 körüliek közűl lehet válogatni. 1.7 vagy 1.9 dízel motorral.


Esetleg Kettes Focus. Valamelyik dízel motorral. Talán az erősebb 1.6-al.

2021. aug. 23. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél azt...


Egyébként 1-eshez csatlakozom, egy jó 131 lovas PD nem rossz

2021. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én csak elmondtam a véleményem, hogy arról mit gondoltok...


Köszi a válaszokat!

2021. aug. 23. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

A Focus TDCi, és a H Astra dízelmotorjai egyaránt kevésbé tartósak és problémásabbak, mint a VW 1.9 TDI és PDTDI motorjai.


Ezen felül a Focus és az Astra mind minőségben rosszabbak egy kortárs Golfnál, az Astra H egy sivár, silány műanyagtenger (a VW Golf IV / V is, de legalább jobb minőségben), a Focus meg nem arról híres, hogy kifejezetten megbízható, így én nem venném egyiket sem.

2021. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az Astrába a motorok amúgy jók csak ott az a fránya M32-es váltó


Az 1.6 tdci-t meg inkább hagyjuk is...

2021. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1.9 tid Saab

A széria végi faceliftes 9-3-ak nem biztos beleférnek, de a facelift előtti ng-s 9-3 biztos.

C Vectrával közös padlólemez, meg kb. az autó összes műszaki megoldása ugyan az, de a beltér nem annyira béna ésmég kívülről is szebb.

2021. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Annyira imádom, hogy a sok Astra H meg Focus II tulaj nem képes elviselni az igazságot, és lenullázta a kommentem :D

Menjetek, verjétek csak a brét a silány foskupacotokra barátaim, attól még nem lesz jobb.

2021. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es Engedd el, nekem van 2 ilyen szarom is, ár alatt adom őket és nem kell senkinek... Azok istenítik akik évi 10.000-et mennek vele
2021. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!