Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik elektromos autót vennétek?

Melyik elektromos autót vennétek?

Figyelt kérdés

BMW

Tesla

Volkswagen

Mitsubishi

Mustang

Mercedes

Volvo



2021. nov. 1. 13:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
37%
Távirányítósat.
2021. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
12%
Csakis a piacon kapható legdrágábbat!
2021. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Hyundai-t.
2021. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
39%

Egyiket sem. Ma még nem vennék elektromos autót, esetleg pár év múlva mikor már kinövik a gyerekbetegségeiket.

De ha minden áron választani kellene akkor Volvo, viszont ez igaz bármilyen konfigurációra nem csak az elektromos meghajtásra.

2021. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
76%

Ha a pénz nem számítana, Teslát vennék. Ennek oka, hogy én őket látom a leginnovatívabb autógyártónak. Kevés más autógyártó terméke fog többet tudni a vásárlás után, ráadásul ingyen (tudom, hogy pl egyes elektromos Audi, VW, Jaguar modelleknél is elérhető már ilyen, de ilyen komoly funkciókat, mint Sentry mód nem fognak kapni sose, csak apróságokat). Nekem egy ennyibe kerülő autónál fontos lenne az, hogy szoftveresen is komoly tudással bírjon. A szoftveren kívül a Supercharger hálózat szól még nálam a Tesla mellett. Nekem egyébként a Model X tetszik a legjobban. De ha tényleg lenne pénzem Teslára, egy Standard Range+ Model 3 tökéletes lenne nekem.


Nekünk most két autónk van: egy 15 éves dízeles, és egy 4 éves benzines. Mi most egy használt Volkswagen e-Up-ot tervezünk vásárolni, leváltva vele a dízelest. Ez a kocsi az általunk 1 év alatt megteendő utak (kb 15-17 ezer km) 80%-ára elég lesz, a maradékra pedig a benzines lesz használva. Az is inkább azért, mert ezekben az esetekben mindkét autóra szükség van.

2021. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Beviz Elek ***** válasza:
66%
Ha a pénz nem számítana akkor egy Model Y-t, így hogy számít Hyundai Ioniq-ot fogok.
2021. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
36%
Ha milliomos lennék sem kellene elektromos/agyon elektronikázott autó.
2021. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim válasza:
40%

5# ez a te döntésed. én inkább audi-t vagy porsche-t :) tesla minőségileg még mindig szar, belső tere undorító, de hát ez az én véleményem :)


Kérdező:

A fenti listából egyiket se vennék, nem vagyok annyira lenyűgözve...

2021. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
Porsche Taycan ha nem számít a pénz
2021. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Beviz Elek ***** válasza:
69%

#8

Azt megkérdezhetem hogy miből nézve undorító egy Tesla belsőtere? Új S osztályod van? Én egy 2019-es Model 3-at vezettem és egyáltalán nem volt olyan hogy undorral ültem volna bele, cserébe viszont olyan volt vezetni ami miatt eszembe sem jutott a gyenge minőségű dolgokkal foglalkozni/egyáltalán észrevenni.

2021. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!