Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet ez a rozsda...

Mennyibe kerülhet ez a rozsda javíttatás? VW Golf 4 (képekkel)

Figyelt kérdés

Az autóm előző tulaja sajnos nem tisztította a sárvédők mögötti részt, így elkezdett rohadni. Az a kérdésem, hogy a kettő sárvédő + a küszöbök - a képeken látható állapottól függően - mennyibe kerülhetnek, ha megcsináltatnám egy rendes szakemberrel?

Előre is köszönöm, és itt vannak a képek:


[link]

[link]



2021. nov. 1. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Komplett sárvédőt nem biztos, hogy kell cserélned, mert ehhez az alsó részhez általában lehet kapni javítóelemet.
2021. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a küszöb is rohad rendesen.

Nekem a sárvédő elem egyáltalán nem látszott rozsdásnak és a küszöb sem volt ilyen csúnya.

Tavaly ősszel mindkét oldalon a küszöb két végét hegesztették,aztán lefújták.

Elég szépen sikerült.

Akkor fizettem 80at.(kelet Mo.)

Azóta még nem látszik rajta rozsdafolt,de ez csak idő kérdése.

Nagyon nehezen fogsz találni bárkit,aki ilyen korú autót bevállal és tisztességesen meg is javít.

2021. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kend le rozsdaátalakítóval. Pucold meg, fesd le. Összesen 10 000 forintból meg lesz.
2021. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez át van rohadva már pár helyen lukasra..
2021. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell venni a doblemezt, aztán megnézni rendesen egy hozzáértőnek.
2021. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
doblemezt le és alaposan átnézni. ha már így első ránézésre ennyire csúnya foltok vannak rajta meg már lyuk is akkor a lemez mögött lehet ennél sokkal rondább állapot is. Én is így jártam bár nem volt annyira szörnyű de amikor le lett drótkorongozva a rozsda akkor voltak lyukak aprók de voltak és a lemez is eléggé el volt vékonyodva. Nekem a komplett ívet cserélni kellett és első ránézésre jobb állapotban volt mint a fotón lévő, viszont mögötte volt durván elrohadva ami később már kívül is látszódott volna az is biztos. A küszöb még talán menthető abból a szempontból hogy elég lesz csak a végét javítani némi lemezzel de azért a küszöb belső részén szerintem durvább állapotok vannak. Nekem a küszöb vég korábban javítva volt mert megnyomták és alaposan le lett kezelve plusz nekem az alvázat szintén javították már tehát alvázvédő és üregvédőzés volt így nekem az mai napig hibátlan, viszont a sárvédővel volt mit csinálni máik oldalon még csak kezdődő rozsdásodás volt de azt is kicsit rendbe tették a doblemez mögötti részen viszont nekem a szaki mondta hogy évente nézzem át mert ha kezd rohadni akkor csere.
2021. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!