Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez reális javítási költség lehet?

Ez reális javítási költség lehet?

Figyelt kérdés

A szerelő szerint a lámpát cserélni kell, az oldal lemezt nem tudta megmondani ki lehet e kalapálni, illetve a lökhárító menthető-e, de 140-150ezret mondott rá, én kicsit sokallom, de laikus vagyok...

[link]

szerintetek?



2021. márc. 29. 18:05
 1/5 Zsaklinka01 válasza:
teljesen reális sőt ha nem lehet kikalapálni lehet drágább is
2021. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy új lökhárító nem olcsó. Pláne azt lefesteni, hogy passzoljon a kocsihoz.

A lámpát se szokták olcsón adni, no meg ott van a munkadíj is. Szóval még reális is lehet.

Esetleg olcsóbban ki lehet jönni, ha bontóban nézel hozzá színazonos cuccokat.

2021. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán reális.
2021. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj, ha ennyiből megúszod.
2021. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reálisnak tűnik. Amiért első blikkre soknak hathat, az az autó piaci értéke... Ahhoz képest sok. Én se szívesen költeném az autóm értékének a felét egy javításra.


Nézzen rá egy karosszérialakatos.

Ha tényleg nem menthető, én első körben próbálnék bontóban színazonos (vagy akár eltérő, ha téged nem zavar) elemeket keresni. Nem egy ritka modell, kell hogy legyen.


Nem értek hozzá, de a lámpa tényleg cserésnek néz ki. Lóg, ott szerintem eltörtek a tartófülek. Amúgy ha működik, egy jó műanyaghegesztő azt is helyre tudja hozni. Bár egy ilyen lámpa bontóbol nem hiszem hogy túl nagy tétel.

Ránézésre a lökös is menthetőnek néz ki. Törést nem látok rajta. Ha ki van kalapálva kicsit a sárvédő, szerintem vissza lehet rakni.


Szerintem ez a 150 ezer ez a legrosszabb eset.

2021. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!