Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény Opel Astra H 1.6...

Vélemény Opel Astra H 1.6 Cosmo-ról?

Figyelt kérdés

Jó pár autón vagyok már túl. G astrám is volt régen, azt szerettem :)


2005-s évjárat, 1.1 m az ára.

futott km 175 ezer, bár nem tudom mennyire felel meg a valóságnak.



Olvastam róla jót és rosszat vegyesen. Megbízható, olcsón fenn tartható autót szeretnék, ami nem hagy az út szélén.



Vélemények, tapasztalatok?


2021. nov. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Seat Ibiza, nála megbízhatóbb alacsony költségű autóval még nem találkoztam ..
2021. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 éves autónál nagyrészt az előélet, karbantartottság függvénye a megbízhatóság.

A típus felett lassan eljár az idő, ettől függetlenül a maga kategóriájában szerintem nem rossz választás. Nagyon nézd át milyen állapotban van. Toronyszilentek kupakja alá nézz be! Ellenőrizd a szellőzőrendszernél a külső-belső keringető csappantyú működését. Hátsó ajtókban az ablakemelő, hangszórók működnek-e. Első dobbetétek mögötti részt mennyire takarították: a köszöb és sárvédő között vannak-e rozsdanyomok. Stb.

Jól felment ezeknek is az ára. 2011-ben vettem hasonló paraméterekkel H Astrát majdnem pont ennyiért.

2021. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es

Nem felment, hanem igazából azóta tartja az árát. Euróban is, nemcsak a forint gyengesége miatt.

Amúgy nem szeretem az Astrákat, de a Cosmo felszereltség régen brutál volt az Opelnél, sok vele egykorú BMW-t lever felszereltségben.

2021. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Cosmo felszereltség régen brutál volt az Opelnél"


2-es vagyok. Tudom. A saját H Astrám is az volt. A teljesség igénye nélkül: színes kijelzős navigáció (2005-ben az nagy szó volt!), adaptív elektonikus vezérlésű lengéscsillapítók, kanyarkövető bixenon fényszórók, fűthető félbőr ülések, esőérzékelős ablaktörlő, fényérzékelős automata világításkapcsoló, oldal és függönylégzsákok, tolatóradar, TPMS (akkor még messze nem volt kötelező), gombnyomásra kapcsolható sport üzemmód, ami áthangolta a futóművet, korméányszervó rásegítést és a gázpedál érzékenységét, stb...

Sok ezek közül ma már egy városi kisautóban is alap, de akkoriban a 2000-es évek közepén inkább csak a prémium autók kiváltsága volt. Egy ilyen felszereltségű autó nagyon nem átlagosnak minősült.

2021. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!