Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyire volt lehuzas?

Ez mennyire volt lehuzas?

Figyelt kérdés

Ford Fiestamon (15eves) kellett kicserelnem az elso fenyszorokat kompletten.

Megvolt az alkatresz elvileg az autoba vali utangyartott. 5.000et mondtak a munkara.

Odavittem otthagytam harom ora munkajuk volt vele mondvan kinai szart vittem amit szerelgetni kellett. Ekkor mar 18.000 volt a vegosszeg. Nem tudtam mit tenni kifizettem, a vegen megmertek at olajszintet ami pontosan 0 volt. (Soha nem fogyott belole az olaj, szerintem leengedtek maguknak). Halistennek volt nalam valamennyi amit bele tudtam tolteni.


Allitolag mashol normalisan is 15.000 korul lett volna de hallgattam azokra akikre nem kellett volna.


Szerintetek mennyire vertek at? Vas megye ha szamit.


2021. nov. 2. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
utangyartott cuccok egy része jó egy része viszont nem . "Soha nem fogyott belole az olaj, szerintem leengedtek maguknak" ezt azérd gondold végig használt olajjal mit kezdenek
2021. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat max ha elfogyhat attol hogy szar uzemanyag lett bele tankolva de mastol nem tudom elkepzelni
2021. nov. 2. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
biztosan jól nézed az olajszintet , mert ezek után én kételkedek benne "elfogyhat attol hogy szar uzemanyag lett bele tankolva"
2021. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
91%

1.) Mi köze van az üzemanyag pillanatnyi minőségének

2.) Tényleg van olyan hogy órákat vesz el a fényszórómagasság állító motor átépítése. Előfordul, hogy egy ilyen "egyszerű" műveletet olcsóbban végeznek a szervizek.

3.) Mit kezdenének a használt olajjal? Meg hogy engednek le belőle csak annyit amennyi kell?

2021. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a szerelők nagy része zsivány.

Hogy miért engedhették volna le? Pl egy potya olajcseréért amit esetleg friss olajjal össze keverve vissza töltik.

A apukám mindig arra tanított, ha van lehetőséged maradj ott, mert ahogy lelépsz, akár szándékosan kisebb kárt okoznak, pont annyit, hogy vissza szaladj vele segítséget kérni!


Egy kis példa, barátom autóját 3x buherálták meg, hogy mindig valami hiba kód bevillanjon. 2x fizettünk harmadjára az asztal majdnem rájuk borult, akkor belátták, hogy valószínűleg “figyelmetlenségből egy kábel lazán lett rögzítve” ..

2021. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 "apukám mindig arra tanított, ha van lehetőséged maradj ott, mert ahogy lelépsz, akár szándékosan kisebb kárt okoznak, pont annyit, hogy vissza szaladj vele segítséget kérni!"


Apukádnak inkább arra kellett volna megtanítania, hogy ne garasoskodkunk, ne vigyük az autónkat mindenféle szir-szar helyre, "mert ott 2 ezerrel olcsóbban megcsinálják" és akkor nem lennél lehúzva.


Elmondtam sokszor, elmondom mégegyszer: tényleg sok a lehúzó szar szerelő, de ezt az autósok maguknak köszönhetik, mert néhányan az anyjukat eladnák egy százasért. Képtelenek nagyon sokan felfogni, hogy olcsó húsnak híg a leve. Aztán meg a tisztességes szerelőket is leugatják, meg egy kalap alá veszik a cigánykodó kókányjózsikkal. És mindez miért? Mert "én ugyan nem fizetek ezért annyit".


Kedves kérdező, egy normális szervizben nincs ilyen, hogy "a végére ennyi lett". Egy normális szervizben aláírt, pecsételt árajánlat és munkalap van. Ha bármi közbe jön, akkor azt kizárólag beleegyezés után végzik el.


2021-et írunk, megbízható szolgáltatást találni soha sem volt egyszerűbb. Kinyitod a Google Térképet, keresel rajta a szerelőt és elolvasod az értékeléseket. Ha nincs is fent a térképen, akkor kókány. Ha nincs értékelése, akkor az sokat elmond. Ha 10 alatti értékelése van, az lehet akár a család is. Ezekhez menni lutri. Mehetsz hozzájuk, de utána be hisztizz. De ha látsz egy szervizet 100+ értékeléssel, 4,8-as átlaggal, hát ott sok kérdeznivaló nincs. Hibázni persze ott is lehet, de hogy lehúzni nem fognak, az tuti. Főleg nem szándékosan.

2021. nov. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha előre megállapodtatok a munkadíjba, akkor utólag emelni pofátlanság , mégha az valós lenne is.
2021. nov. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!