Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen UP-ról vélemények?

Volkswagen UP-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni az első kocsimat lassan, és hosszú nézelődés után a vw UP Up 1.0 Take up -ra jutottam, abból is egy 2012-es példányt néztem ki kevesebb mint 50 ezer kilométerrel benne. (3 ajtós)

Szerintetek mennyire költséges a fenntartása, mennyire szorul rá szervizekre, mennyi hibalehetőség fordulhat elő benne, ajánljátok-e első autónak, gáz-e fiúként egy ilyen kis kocsit vezetni, bármi tipp, hogy mit nézzek majd rajtuk, mivel hétvégén megyek megnézni többet is.

Ezt mind városbeli használatra gondolom, rövidebb távokra, esetleg még futárkodni is gondoltam vele szintén városban (ételt).

Ha esetleg van bármilyen hasonló árkategóriában lévő autó, amit szívesen ajánlanátok még az UP helyett, azt is szívesen látom!

Előre is köszönök minden választ, és bocsánat a laikusságom miatt!



2021. nov. 3. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem létezik olyan, hogy gáz autó.


Városba tökéletes, de a turbós verziókat kerüld. Ezen kívül sokat nem kell aggódni miatta, főleg ha ilyen kevés kilométereseket nézegetsz. Bár ezeket nem szokás külföldről behozni, de azért figyelj oda, én nem ajánlanám a behozott autót, szóval győződj meg róla, hogy magyar. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor esetleg beszéld meg az eladóval és keressetek egy szervizet, ahol átvizsgálják, meg akkor az alját is meg lehet nézni, hogy rozsdásodik-e.

2021. nov. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Futárkodásra a létező legolcsóbb, leginkább fillérekből fenntartható autót kell venni, majd eldobni, amikor nagyobb összeget kellene rákölteni, szóval arra nem ilyen autó kell. Nem véletlenül szakadt, öreg sz/rokkal csinálják. Egyébként vigyél egy hozzáértőt, aki megnézni. Ezek a 10 év alatt alig futott autók szoktak nagy pofáraesések lenni.
2021. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Jó is szép is meg egy normális márka, ami már bizonyított.
2021. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!