Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Crossland 1.2 turbó 110...

Opel Crossland 1.2 turbó 110 lovas vagy Suzuki sx4 cross 1.4 130 lovas hybrid?

Figyelt kérdés
2 kocsi között dilemmázok, az Opel talán dizájn szempontjából jobban tetszik, de motorikusan meg talán a Suzuki válna be jobban hosszú távon (kb 10 év) mind a kettő újonnan lenne, napi szinten ingazasra használva(kb 20 km), 2-3 havonta meg egy hosszabb út, 4 fős családnak. Melyik lenne a jobb választás?

2021. nov. 4. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Suzuki, az Opelnak olyan a hátulja, mint amit seggbe raktak.
2021. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Opel szebb szerintem.

Motor ügyben a suzukié használhatóan jó, opelt még nem vezettem.

2021. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos a Suzukit választanám az Opelek az utóbbi időben elég problémásak, különösen a motorok.
2021. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondom másként, a Crossland hátulja szerintem egy összecsapott, elnagyolt valami és aránytalan az autó többi eleméhez. Az a dekor csík az oldalán nem mutat olyan jól, mint mondjuk a Sports Tourer K Astran, és ugyan ez a Mokkara is igaz szerintem.
2021. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Farkas999 ***** válasza:
A Suzukit választanám. Ár-érték-felszereltség-szervízköltség-dinamizmus-garanciaidő (3+7 év) miatt jobb választás. A probléma, hogy már nem nagyon lehet hozzájutni. Ha tudsz, próbálj egy GL+ felszereltségűt keresni, automata váltóval, talán még 1-2 helyen lehet találni.
2021. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Suzuki lett végül, gl+ felszereltség, de manuális váltóval volt már csak. Bízom benne hogy azért jó választásnak bizonyul. Köszi mindenkinek
2021. nov. 5. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogod megbánni. 3 éves az S-Crossom (még a sima 1.4-es GL+). Jól megy, nem fogyaszt sokat és ahhoz képest, hogy mindenféle rázós földúton is kínozzuk, szó nélkül teszi a dolgát.
2021. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!