Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategóriával el lehet...

C kategóriával el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs már pénzem az E kategóriára, most lett meg a C, GKI és a PAV om. Szerintetek el tudok így helyezkedni normális (nem kiemelkedő) fizetésért?

2021. nov. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát keresni kell, de kezdőt nem sok helyen vesznek fel.
2021. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az E kategóriával esetleg könnyebb kezdőként elhelyezkedni?
2021. nov. 4. 19:55
 4/5 anonim válasza:

Természetesen el. Nem tudom hogy mennyire riadsz majd vissza az autótól. Én véletlenszerűen kellett hogy felüljek egyre, de nem mondtam nemet mert gondoltam jó tapasztalat lesz. Az is volt. Amikor megmondták hogy mivel kell menni, már kezdtem is stresszelni, amikor meg beültem és menni kellett, akkor már kezem-lábam reszketett. A visszaúton meg úgy jöttem, mintha mindig is ezt csináltam volna.


Jövő héttől E kategóriával kezdek dolgozni. Nincs benne semmi gyakorlatom. Előtte voltam ugyan gépkocsivezető, de javarészt szellemi munkában töltöttem az elmúlt éveket. Amikor elkezdtem állást keresni nagykategóriás autóra, arra számítottam, hogy majd biztos magyarázkodnom kell, hogy miért akarok teherautózni, ha eddig irodában ültem.... nos nem kellett. Senki meg nem kérdezte hogy miért akarom ezt csinálni. Még csak nem is vagyok fuvarozó alkatú ember. Egyszerűen minden további nélkül adják a kulcsot és viheted is. Még azt sem mutatja meg senki, hogy a menetlevelet hogy töltöd ki stb....

2021. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en anno talaltam nemzetkozis C kategorias allast, habar vegul nem mentem el, de lehet jobb is mert kisfulkes merci axorral kellett volna menni, mig E nel minimum kozepfulke, de ma mar innkabb a nagy szokott lenni. A penz is tobb
2021. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!