Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a hiba ?...

Voyo4 kérdése:

Szerintetek mi lehet a hiba ? 2003-as VW LT 2.5 TDI motoros autó karbantartás során cserélve lett a kettőstömegű lendkerék,kuplungtárcs+szerkezet, nyomcsapágy,hosszbordásszíj+feszítő,vezérlés,ékszíj ak, vízpumpa,minden szűrő és folyadék. Max.90 km/h!!

Figyelt kérdés

#TDI #Volkswagen #Max. 90 km/h #Mi lehet a hiba ? #cserélve lett
2021. nov. 5. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a tünet? Mármint az autón? Egyenletesen jár? Füstöl? Melegszik? stb.
2021. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bővebben nem tudod leírni?
2021. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
A cserék előtt volt ereje, normál sebessége?
2021. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem elrakták a vezérlését.
2021. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerettem volna részletesebben leírni, de a nem engedett több karaktert a rendszer . VW LT35 billencs egyébként. Az GER fullra berakódva, a vákumcsőbe be lehetett látni és 146 000 km, kisvárosi kommunális autó volt sok kis km-rel Belgiumban....Most Egyenletesen jár, pöccre indul, jól fogyaszt,nem melegszik, de erő ...na az nincs benne. 60-ig kihúzatom 4.ben aztán jön az 5. és 80.ig nehezen felkúszik aztán néhány lejtő még segít néhány km-t....Kamion szterviz rakta össze mert a szgk.szerelőm nem vállalta (világát nem tudta amikor kértem rá nézze meg).Sokat molyoltak a vezérléssel meg a fok beállítással mondta a főnök már arra gondoltam csak a rudazatot állították be rosszul, de nem mert pörög lassan és lineárisan minden fokozatban. 60 -ig él aztán halál. Előtte 110 simán ment és több is lehetett volna éreztem, de nem volt cserélve semmi ezért nem kockáztattam ( a kis ékszíj ami az adagolót hajtotta mint kiderült hosszában végig volt repedve....). Már a szervószivattyú is mekeg a végén...az olajcsere azonban sokat javított a helyzeten.
2021. nov. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!