Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 ingadozó alapjárat?

Golf 4 ingadozó alapjárat?

Figyelt kérdés

Van egy 2003-as 1.6 16V BCB motorkódú Golfom. Nagyon jó autó, imádom, viszont van vele egy kis gond, és nem tudok rájönni, mi lehet.

Mikor megvettem fél éve, hibát dobott fojtószelepre. Gyári, azaz Pierburg fojtószelepet tetettem bele, és hibakódot nem is dob már egyáltalán, viszont bemelegedett üzemmódban sajnos továbbra is ugrál a fordulat 500 és 900 között. Néha felerősödik, néha egyáltalán nincsen, de többnyire sajnos jelentkezik. Mi lehet a probléma? Tegnap rádugtam gépre, 0 darab tárolt hibakód. Olajat sem eszi, nem füstöl, nem lomha.



2021. nov. 5. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Alapbeallitas volt végezve, ezt kifelejtettem.
2021. nov. 5. 17:59
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egy 1.6 AKL motorkódos van, és akkor ugrált így, mikor nem lett visszadugva a légszűrő és a folytószelep közti gégecső, kis alsó csőve

[link]

2021. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Holtpontjeladó
2021. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!